hyip izleme ve hyip yatirim – çok riskli hizli hyip olan

Hizli HYIP HYIP yatirim – bu kadar riskli, ya da yatirim deger hizli HYIP mi?

Bu basit bir soru pek çok tartisma neden olur. Hizli HYIP genellikle saatlik ödeme ve 3% -10% günlük faiz sunuyor. Böyle bir yüksek faiz ödemek mümkün degildir çünkü yüksek verimli yatirim programi bu tip yatirim yapmak gerekli olmadigini görüs vardir. Ancak genellikle hizli HYIP 2-4 hafta yasiyor. Bu süre HYIP yatirim çok karli yapmak için yeterlidir. Orta vadeli HYIP kez de bir aldatmaca dönüsecek! Tabii ki daha uzun yasayacak, ancak bu bile durumda onun varligi ilk gün yatirilir, bu hizli HYIP olabildigince toplamda böyle büyük bir kar sunamiyoruz. Düsük faiz orani kabul, daha fazla kar beklemek zorunda! Yani benim görüsüme göre hizli HYIPs size 1-2 gün ömrü vardir program bulduk, özellikle yatirim deger. Sadece HYIP yönetici, 100 $ ile kaçmak ve HYIP yatirim temel ipuçlarini takip edecek bir çaylak ciddi oldugundan emin olmak için bazi özelliklere dikkat edin.

Bazen hizli HYIP programlari sadece monitör için ödeme. Bunu kontrol etmek için, ilk 5 $ yatirim. Neden 1 $? Zeki yöneticileri 1 $ yatirim kisi, o zaman içinde ödemeleri alir durumunda sonraki Her 100 dolar getirecek, anliyorum. Bu yüksek verim yatirim temel ilkesidir. Aksine, sadece oyun oynamak için küçük bir miktar (örnegin 5 $) yatirim bazi oyuncular vardir. Yani bu HYIP ödeme olup olmadigini göreceksiniz. Peki strateji bir HYIP yatirim yapmak takip etmelidir?

1) bölümleri tarafindan yatirim! Aldatmaca HYIP hileler çok yatirim olanlarin Genellikle yönetici. O 200 $ sahibi olabilir, ve her forumda sadece 1 mesaj alacak, eger bunun için zaman ayirmaz. Yani birden fazla hesap açin.

2) Çok fazla reinvestments yapmak gerekir. Eger üç kez yatirim varsa, bu temel kaydetmek ve sadece kar yeniden yatirim daha iyidir.

3) ne zaman hiç yeniden yatirim durmasi gerekir? Genellikle HYIP ömür boyu 14-17 gün. Bu zamana kadar tüm ciddi HYIPs yatirimcilara ödemek zorundadir. Genellikle bu dönemden sonra SCAM dönüsür.

4) zaman içinde para çekme talep! Eger islemler dengesi iyi bir miktar süre beklemeyin. Toplam ücreti ayni olacaktir, ama isler iyi gitmiyor durumunda HYIP yönetici büyük daha küçük bir miktar ödeyecek daha olasidir.

5) Her zaman forumlarinda durumunu kontrol edin. TÜM SAYFALARI GÖR! Sadece son. Eger hemen, istek çekilme aldatmaca rapor bulmak! HYIP yatirim bilgi çok sey var daha güvenli olacaktir.

Bu ipuçlari hizli HYIP para kazanmak için yardimci olacaktir. Yüksek verimli yatirim programi ciddi bir yönetici degil, bir acemi tarafindan yönetiliyordu durumda ama sadece çalisir.

Bu makalede, kazanmak için yardimci olacagini umuyoruz! Iyi sanslar!