is makineleri ve ticari kamyon, 75 gün vadeli ödeme programi

Alicilar daha yüksek gaz fiyatlari, gida maliyet endiseleri ve kisisel konut sorunlari ile hayal kirikligina edilmis gibi, bu asiri stoklar ile kredi de, vadeli ödeme programlari geldi ek bir bayi / borç veren tesvik olarak, bir pesinat müsteriden gerekli, ancak Ikinci ödeme seçilen bir envanter grup için, asagida bir örnek kontrol edin, 75 gün öncesine kadar ertelenebilir:

Sizin kendi kapali kira ve repo bir Bayi / Borç veren bu büyük bir firsat erisebilirsiniz. Kiracilar az 60 günden için finansman sonra ilk ödeme ertelemek kendi kazanç potansiyelini en üst düzeye çikarabilirsiniz. Müsterilerine daha kendi kira yilinin ilk aylarinda potansiyel kazanç için bir firsat verir!

Iste nasil çalisir:

• Kiracilar diler kullanilabilir listeden bir varlik seçin.
• finansman için tüm normal belgeler tamamlayin ve borç veren gönderebilirsiniz

Özel bir ek tamamlayin ve belgeleri paketinin bir parçasi olarak gönderebilirsiniz. Yukaridaki adimlari tamamlayin ve en az 60 gün (finansman tarihinden bagli olarak en fazla 75 gün,) için finansman sonra ilk ödeme disari itmek edebiliyoruz. Simdi bu essiz firsattan yararlanin. Hak kazanmak için, anlasma 31 Temmuz 2008 tarafindan finanse gerekir.

• Eger ekipman almak, onlarin cebinde bir 300 $ yakit karti ile kapali sürücü olacaktir!

Tüm kiracilar ve varliklar için yarar bir program

Feragat islem ücreti – 0 $ islem ücreti sadece ilk ödeme önceden gerekli oldugu anlamina gelir.

• Start-up ve meydan kredi genellikle tüm ekipman türleri tarihinde onaylanmistir.
Sirketlerin • Her yas ve türleri üzerinde-the-road kamyon ve römork ve ormancilik ekipmanlari için start-up ve sahis da dahil olmak üzere envanter onaylari, için uygundur
Önceden sadece Dokümantasyon ve kadar ön ödemeler • Ilk ödeme 31 Temmuz 2008 alinmis olmalidir. *

Ekipman her yas için 60 aylik finansman
• düsük aylik ödemeler için dönem uzunlugu uzatin.
• önceden nedeniyle daha düsük bir ilk ödeme için dönem uzunlugu uzatin.
Bugün bu özel yararlanin!

Bu örnekte de görüldügü gibi, bu tavizler Bu satici / finansman programi için bir göz yapmak için alici sway olabilir. 75 gün öncesine kadar herhangi bir ödeme bir sarkma satis gücü için bir uyarici olabilir. Ayrica, diger kredi firsatlar ikna etmek hem de gaz kartlari uzaga vermekteyiz. Ilk Ödeme Sadece programlari, 75 gün boyunca herhangi bir ödeme, 60 ay yasi ne olursa olsun ödemek için, maddeler, daha kolay kredi nitelikleri, önce iflas disari olumlu satin feragat, hos Tamam ortak signors ek ve is baslatmak sadece bazi degisiklikler var bayi alicilarin ilgi almak için dikkat edilmesi gereken hususlar.

Biz müsteri için potansiyel firsatlar olarak tanimlamak için gidiyoruz ögelerin türünü sunlardir:

Damperli kamyonlar, kasa dorseleri, ugrasmak ve peyzaj kamyon, yakit ve madeni kamyon, kepçe ve bom kamyon, yol üzerinde ve gündüz kabinleri, su kamyon, çekici, kutu kamyonet ve düz kamyon, kuru yük ve soguk hava, son ve alt dökümü römorklar, kasa dorse, beko, buldozerler, paletli traktörler, ormancilik ekipmanlari, ekskavatörler, forkliftler, ve diger tip yükleyiciler.

Sonuç olarak, bu ticari kamyon, treyler ve is makineleri için bir alici pazari. Piyasadaki tüm firsatlar göz atin ve size olusabilir ne olursa olsun borç varsaymak istikrarli bir gelir tabanina sahip oldugunuzdan emin olun.

Sizin edinim için mutlu avcilik.