isiniz için restoran fon nasil

Eger baslangiç ??ya da restoran isletme arttiriyoruz? Yapmaniz gereken ilk seylerden biri restoran fon kaynaklari için bakmaktir. Restoran açik bir kez nakit gida, mutfak ekipmanlari, masa, sandalye, menü baski ve personel maaslari için harcanacak. Genellikle, restoranlar için mali kaynak bulmak diger isletmeler için daha zordur.

Restoran için ticari finansman seçenekleri için nereye bakmali? Kadar kredi geleneksel formu olan is nakit avans sunan web siteleri vardir. Bu nakit avans nasil isliyor: nakit avans sirket isiniz için sermaye olarak kullanabileceginiz para götürü (sizin sözlesmede mutabik olan) verir. Onlari kredi karti alisveris tüm satis bir pay almak saglayacak saglayicinin kredi karti isleme sistemi, yüklemek için gerekli olacaktir. Isinizi iyi yapiyor zaman nakit avans saglayiciya daha fazla ödeme. Satis asagi eger Öte yandan, daha az ödersiniz.

Geleneksel kredi aksine, bir tüccar nakit önceden sartsiz vardir. Nakit avans ve sabit bir geri ödeme programlari için bir yeterlilik gereksinimleri vardir.

Eger restoran için bir finansman kaynagi arayan baslamadan önce, ihtiyaciniz sermaye miktari ve sizin için en uygun ödeme plani belirler. Bunu yaparken, bir nakit avans saglayici için arama zaman kazandirir. Arama-isinizin gelecegi büyük ölçüde baglidir kadar vermeyin.