Jaipur gayrimenkul yatirim için popüler bir kaynaktir

Hindistan her zaman dünyada çekici bir turizm merkezi olarak üzerine bakti edilmistir. Ama, simdi de insanlar tarafindan bir emlak merkezi olarak kabul edilir. Yabancilar gerçekten özellikle özellikleri seklinde para yatirim bir yolu olarak Jaipur bakmak. Onlar daha sonra büyük bir geri getirebilir çünkü bu kadar.

Özellikleri yatirim için oldukça popüler hale gelmistir böyle bölgelerinden biridir Jaipur. Jaipur çevresinde mülk satin pek çok faydalari vardir. Bir turizm merkezi olarak bu bölgenin popülaritesi nedeniyle onlar için büyük bir talep var gibi mülkiyet oranlari oldukça kolay takdir çünkü bu kadar. Bu yüksek popüler olmasinin nedeni Jaipur pek çok saray ve kale olmasidir. Bu yilda burada yabanci turist çok sayida çekiyor.

Ayrica nüfusun inanilmaz bir büyüme tanik yapabiliyor. Bunun nedeni Delhi ve Haryana gibi bitisik kasabalar ile daha iyi erisilebilirlik oldu. Yani, ticari insaatçilar çok sayida bu sehir girmis ve burada büyük bir ticari bina projeleri basladi. Bu sehrin ana yerlesim bölgeleri de büyük doluluk oranlarina sahip. Birçok gayrimenkul uzmanlari bu bölgede özellik için büyük talep nedeniyle, bu sehirde bazi daire satin almak için uygun zaman oldugunu düsünüyorum. Bir süre sonra, mülkiyet oranlari artmaya muhtemel olmasidir. Evlerin yeni bir gelisme IT sirketleri kurulmus bu alanlarda oluyor. Bu tür alanlarda daha iyi is olanaklari nedeniyle diger devletlerden nüfusun yaklasik göç yüz muhtemeldir olmasidir.

Aslinda, özelliklerinin gelistirilmesi hükümet bazi yapi düzenlemeleri degistirmek zorunda oldugunu bu bölgede böyle bir hizla devam etmektedir. Bu düzenlemeler bir binanin yüksekligi fazla 30 metre olmasi gerektigini yasa dahil. Ama, bu kadar düsük yükseklik insanlar bu sehrin temel yapisi ile müdahale bu alanda daha fazla binalar insa neden bu yana, Hükümet bu karara degistirmistir. Insanlarin kolayca fazla yer isgal olmadan konut alani bulabiliriz ki bu yapildi.

Jaipur gelismeler bu sehirde kisa bir BT hedef olarak ortaya çikacak belirttiler. Alisveris merkezleri bile bir büyük ölçekli genisleme sadece diger sehirler gibi bu alanda olacak. Hükümet ayrica bu sehirde diger ülkelerden göçmenler için bir favori olacak saglar mevcut altyapi tesisleri daha fazla para koymak için gidiyor. Daire gelismesi ile birlikte, hatta gökdelenler de bu bölgede ortaya olacak. Ayrica Hindistan’da herhangi bir mali danisman atifta seçenegine sahip.

Iyi donatilmis daire biraz 20 lakhs etrafinda bir kisi maliyeti gibi onlar da özellik için talep artacak. Ancak, bu durum onlari daire çok sayida var gökdelenler ile degisecektir. Her bina bir arastirma sonrasinda atilmistir planli bir sehir onun boy bir yerlesim hedef nedeniyle ayni zamanda popüler. Bunun disinda, bu Haryana ve Uttar Pradesh komsu alanlara göre bir suç ücretsiz sehir. Eger finansal planlama yatirim ilgilenen, bu nedenle, daha sonra Bharatpur yatirim dogru seçenektir.