kazanç sadece bir avuç

kazanç 9/24/10 önizleme

Ikinci çeyreginde kazanç sezonu bitti ve simdi üçüncü çeyregin ilk aliyorsaniz. Biz Agustos ayinda sona eren herhangi bir hesap dönemi tanimlamak, Eylül ve Ekim üçüncü çeyreginde olmak. Yine de, sadece raporlarin bir damlama bahsediyoruz – 40 sirket olmak üzere toplam önümüzdeki hafta kazanç açiklayacak. Ancak, bu Paychex (PAYX), Jabil Circuit (JBL), Walgreen’in, AOS (WAG), Aile Dolar (FDO), Micron Teknik (MU) ve McCormick (MKC) dahil olmak üzere S & P 500 alti, içerir. Bu sirketlerin ilginç bir kesit oldugunu ve birlikte genel ekonomi üzerinde bazi ilginç ipuçlari vermelidir.

Kazanç ön küçük bir hareket ile, tüm gözler ekonomik verilere odakli olacak. Biz tüketici güven önlemleri takip Kasa Schiller endeksi ile ev fiyatlarina dair veriler ile baslayan, veri ön oldukça aktif bir hafta olacak. Daha sonra hafta biz ikinci çeyrek GSYIH ve Eylül ayinda kisisel gelir ve harcama üzerinde son okuma olsun. Degil bir süper agir veri yükü, ama ilginç olacak kadar.

Pazartesi

Önemi * Hiçbir sey.

Sali

* Kasa Schiller konut fiyat endeksi, Haziran göre Temmuz ayinda biraz daha düsük oldu ev fiyatlarinin yillik artis üzerinde bir yil göstermelidir. Dizin ölçüm ev fiyatlari için altin standart olsa da, ayni zamanda çok geç verilerdir. Sadece bu Temmuz veriler, Ekim ayinda neredeyse, ama aslinda Mayis, Haziran ve Temmuz verileri hareketli ortalama üç aylik bir zaman oldugunu. Mayis ve Haziran veriler hala homebuyer vergi tarafindan desteklenen ediliyordu. Durum Schiller veri gerçek zayiflik bir kaç ay göstermek olasi degildir, ancak mevcut evlerinde satis göre büyük bir envanter çikinti ile, zayiflik görünecektir.
* Tüketici Güven Agustos ayinda 53,5 ve Eylül için 54.0 hafifçe yükselmesi bekleniyor. Bu 90 daha yakin olacak saglikli bir ekonomide gibi bu, hala çok düsük düzeydedir. Tüketici 71 ekonominin%, bu anketin gerçek sicili ve sonraki hafta çikacak Michigan sayisi Üniversitesi’nde temsil beri teorik olarak önemli olsa da, aslinda tüketici davranislari tahmin de çok iyi degil. Yine de, artis bir düsüs daha iyi olurdu.

Çarsamba

* Not yok ekonomik bültenleri.

Persembe

Issizlik sigortasi için * Haftalik ilk iddialar çikiyor. Onlar 465.000 için, geçen hafta 12.000 artti – düsüsler dört düz hafta sonra ilk artis. 2009 yili sonuna kadar Nisan ayi ortasinda çok büyük bir düsüs sonra, ilk iddialar onlari gelecek hafta mütevazi düsmeye arayin “. Siki, Äútrading araliginda kilitlenmis, ancak islem araligi içinde kalmak. Muhtemelen haftalik iddialari için gereken ( ve bunlarin dört haftalik hareketli ortalama) ekonomi issizlik orani bir göçük yapmak için yeterli is ekliyor bildirmek için 400.000 yakin asagi almak için. 500.000 ‘den fazla sinyallerin bir orani issizlik orani muhtemelen geri basli oldugunu ve bir çift dip olasiligi yüksek.
* Sürekli iddialar da geç bir düsüs olmustur. Geçen hafta da 4489000 için 48.000 düstü. Bu bir yil önce asagi 1.578.000 oldugunu. Sadece 26 hafta sonra tükendi düzenli devlet yardimlari yorucu insanlar nedeniyle uzun vadeli düsüs çogu. Federal ödenen uzatilmis iddia 5172000 için 208.000 yükseldi. Sadece düzenli devam iddialari rakamlara bakildiginda ciddi bir hatadir. Sadece simdi issizlik rakamlari emsalsiz yüksek süresi verilen issiz yarisindan biraz fazla içerir. Daha iyi bir ölçü oldugu geçen hafta 160.000 kadar, Su anda 9.661.000 de, issizlik ödenegi alma kisilerin toplam sayisidir. Faydalari elde insanlarin toplam sayisi artik yil önce seviyelerin altinda 262.000 oldugunu. Sayi her iki seti de bakmak için emin olun! Basinda çogu olmaz, ama biz Zack burada olacak.
* Ikinci çeyrekte GSYH de son görünümünü% 1,6 büyüme ikinci bir göz degismeden olmasi bekleniyor. Ancak, genel sayisindan daha Rapora çok daha fazlasi var. Büyüme kompozisyonu büyümenin ne kadar sürdürülebilir için büyük bir fark yaratiyor. Yeni tesis ve ekipman yatirim firmalardan gelen büyüme, örnegin, yeniden stoklardan sadece gelir büyüme daha iyidir.
* Chicago PMI, biri, Äúregional mini ISM, AOS, AU Agustos ayinda 56.7 den 57.0 ‘e yükselmesi bekleniyor. Bu Midwest üretiminde büyüme oldukça saglikli bir düzeyde, ve geçen ay gelen etkinlik bir ivme isaret eder.

Cuma

* Gelir Temmuz ayinda% 0.2 artis eslestirme, Agustos ayinda% 0.2 oraninda artti bekleniyor. Kisisel Harcamalar Temmuz ayinda% 0.4 den% 0,3 ‘e gerilemistir olmasi bekleniyor. Harcamalarindaki artisin gelir artisi daha yüksek ise, ancak, bu tasarruf orani azaliyor demektir. Kisa vadede bu ekonomi için iyi, ama uzun vadede çok zararlidir.
* Tüketici güven endeksi gibi Michigan Tüketici Güven endeksi Üniversitesi, hafif bir artis sonrasi bekleniyor, ama çok düsük bir düzeyde kalir. Bu durumda uzlasma beklentilerini 66.6 den 66.9 bir artis içindir.
* Insaat Harcamalari Agustos ayinda% 0,3 oraninda düsüs bekleniyor. Bu aslinda Temmuz ayinda% 1.0 düsüs üzerinde önemli bir gelismedir.
* ISM imalat endeksi Agustos ayinda 56,3 den 55,0 ‘e gerilemistir olmasi bekleniyor. Bu 50 genisleme ve daralma arasindaki çizgi temsil eden bir, Äúmagic 50, AU endeksidir. Böylece endeks Agustos ayinda genisleme nispeten saglikli bir oranda gösteren, ancak daha yavas bir orani Temmuz ayinda daha olacak.
* Otomatik ve Kamyon satislari Agustos-Eylül göre degismeden yakin olmasi beklenmektedir. Bir yil boyunca yillik bazda çok güçlü bakacagiz, ama bu bir yil önce Clunkers kalinti için Nakit sonundan itibaren olacaktir.