kefalet baglar nelerdir

Biri için ben tamamen ben onlardan duydum ilk kez kaybetti çünkü bu yazida, tarif ve insanlar bunlari kullandiginizda bir kefalet tam olarak ne oldugunu ve açiklamaya çalisiyorum. Kefalet tahvilleri uzun mesafe üzerinden ticaret tesvik olabilir, üzerinden bir mekanizma olarak yil önce ABD’de yüzlerce kökenli. Amerika yillik ABD kefalet prim Kefalet ve Fidelity Dernegi göre yaklasik toplam 3,5 milyar dolarlik vardir.

Bir kefalet en az üç parti arasinda bir sözlesmedir, bu üç parti sunlardir:
1. Alici
2. temel,
3. kefalet

Asagida bir kefalet rolleri yikmak oldugunu:
• Alici görev yararlanici olan taraf oldugu
• Temel bir sözlesme görev yapacak ana taraf oldugu
• kefalet müdürün görevleri yapilacaktir saglar kisidir.

Bir kefalet bag anlasma ile, kefalet müdürü tarafindan yapilan sözlesme sözler (görevleri) desteklemeyi kabul eder. Yükümlülükleri müdürü tarafindan yerine getirilmedigi durumunda, alici kefalet gelen kefalet araciligiyla kayiplari iyilesir. Ben bir arkadasi ile bir bahis biliyorum ama hayal kafa karistirici biraz, onlar size kazancinizi (bond) toplamak kazanmak yoksa size kararlastirilan miktari arkadasi ödemezseniz bir takim kazanacak söylüyor. Nasil çalistigini tam olarak degil biliyorum ama süreci tanimlamak için basit bir yoludur.
Alici müdürü, yani ile sözlesme yerine getirmek için tesvik etmek gibi sözlesme böylece olusur, kefalet kabul olarak müdür tarafindan görevlerin anapara ve garanti performans ve tamamlanma güvenilirligini göstermek için çalisiyor.