Kendi imkanlari ölçüsünde yasam çikmak için 1 nedeni, how_ üzerinde 5 ipucu

Ben her zaman söyledim, ve belki, çok idi “kendi imkanlari ölçüsünde canli.” Simdi çogu insan demek, ucuza canli, klip kuponlar, gerekli alisveris yapmak olmadigini alir. Ben asla.

Neden kendi imkanlari ölçüsünde kalmak ucuza yasiyor? Bunun yerine araç EXPAND. Sizin için DAHA IYI BIR YASAM anlamina gelir o zaman, oturma o içinde bu demektir genisletin!

Simdi bunu nasil yaparsiniz? Basit. Alt satirinda gelir daha akislari ekleyin. Iste bunu yapmak için 5 yolu vardir:

1. Veya ticaret hisse senedi yatirim.

Bu bir 2 yaklasimlar alabilir. Bazi insanlar, arastirma satin almak, ve (Warren Buffet yöntemi) sonsuza kadar basili tutun. Digerleri, satin almak, satmak, ve hizli bir sekilde kar elde etmek anlamina gelen “gün ticaret”, gibi. Her ikisi de çok verimli olabilir, sadece dogru bilgi alir. Yani bu arastirma gidin.

2. Yatirim ya da tahvil ticaret.

Bir sirket kendilerini gelistirmek için sizden ödünç nerede Tahvil vardir. Bunun karsiliginda her ay, üç ay veya yil bir ilgi ödeme. Onlara bir kez ödeme yapmak ve geri sözlesmede belirtilen dönem sonunda bir aylik kontrol ve daha sonra tüm para vermek için bu harika. Bunlar sadece hisse senetleri gibi takas olabilir.

3. gayrimenkul yatirim.

Bu yatirim en güçlü caddelerden biridir. Bu konuda çok sey pek çok alt uzmanlik olmasidir: konut (ev), ticari (dükkan / isletmeler), daire, arsa, liste uzayip gidiyor. Bu iki uzun vadeli ya da kisa vadeli yatirim olabilir. NO para çok az olacak nasil yapilacagi hakkinda orada yüzlerce kitap vardir. Bana çok sey ögretti, Robert G. Allen tavsiye ederiz.

4. bir internet pazarlama sirketi baslar.

Yerine 7 gün 24 saat açarak, TÜM dünyaya satiyor ve hiçbir çalisani olan bir hafta magaza kösesinde bir magaza açma, düsünün. Bu internet gücü ve sadece büyüyen bir. Bu yeni firsatlardan biridir, ama kesinlikle en heyecan verici.

5. vergi haciz sertifikalari

Bu baglar benzer, ancak DAHA IYI faiz orani ile! Zaman zaman% 20-30 yukari. Hükümet ayrica, ödeme garanti. Peki neden daha fazla insan bu konuda bilmiyorum? Bilmiyorum, ama kesinlikle içeri dahil olmak için çok kazançli bir alandir

Eger 5 (8 daha aslinda daha!) SIZIN ARAÇLARI EXPANDING baslamak için harika yol var git! Baslarken ve nasil gidiyor söyle. Artik bilgi için benim bültenine abone ya da bana e-posta çekinmeyin olabilir. Iyi sanslar!