kendi kendine olan önlemek için seyler ira gayrimenkul plani (bölüm iki) yönetti

SHIRLEY ve NEIL IRA gayrimenkul plani yönelik kendi öz kullanarak çift yönlü almaya karar verdim, bu yüzden ortak bir ulusal sivil rücu borç veren satin alma fiyatinin% 60 ödünç onlarin IRAS iki kullanarak dubleks satin almak için IRA gözalti yöneticisi talimat verdi. Birimleri tamamen kiralanan ve net faaliyet gelirleri her ay mortgage ödemeleri yapmak için yeterli idi. Yaklasik alti ay birimleri aldiktan sonra bir yangin mutfak birinde baslayan ve duman hasar hasar tamir ve birimleri temizligi kadar her iki birim, oturulamaz hale anlamina geliyordu.

Tabii ki Shirley hemen onu sigorta bir iddiada, ancak sigorta para bir sonraki ipotek ödemeleri karsilamak için IRA için en uygun zaman gelmedi. Shirley ödeme sahsen bu yüzden onun IRA gecikmis olmaz yapmaya karar verdi. Bu Shirley sadece yilda katkilari 5.000,00 $ yapmak hakkina sahip oldugu gibi, asiri katki olarak kabul olabilirdi. O IRA için para ödenen ve ipotek ödeme izin olmalidir. Bir sonraki ay sigorta sirketi onu IRA iddia para ödedi. Shirley nakit akisinin bir ay olsaydi o IRA katki yapmis olabilir ve asiri kaldirildi veya katki o yapmak hakki kadar, her yil asiri katki dosyalama ve% 6 potansiyel cezasi fazla katkilari olarak iddia yillik asiri miktari kadar ekledi.

NEIL o iyi bir fiyata satin almis bir yatirim özelligi vardi. Onun kendini mülk sahibi IRA gayrimenkul plani yönetti Ancak, o, onun vergi avantajlari çok daha iyi olacagini fark etti. O Bir Yasak Islem muafiyet olmadan onun IRA onun mal satmak olamayacagini bilir. Ve önümüzdeki olmayacagini biliyordu, bu yüzden onun arkadasi Edward için özellik satmaya karar verdi. Edward Neil Yasak Islem kurallari atlamak için çalisiyordu farkinda degildi, Neil sadece o bazi varlik transferi için gerekli Edward söyledi, ve o bir nominal degeri için Edward için mal satmak olur ve Neil, onu yardim için Edward ödeyecekleri baslik sirket Edwards adina islem kayit olur ve Neil tüm ücret ve vergiler ödeyecek.

Satis Neil geçirdi onun IRA gözalti yöneticisi Edward gelen emlak satin almak için yönetti. Oldugu zaman IRA gözalti yöneticisi Neils yönergeleri izleyin Baslik Sirket ile çalisti. Bu Edward devam ederken IRA yöneticisi kadar çaldi ve daha önce bu duymamistim gibi IRAS emlak satin nasil sordu, Edward o sadece bir arkadas ile bu anlasma yaptigini ve o ayni seyi yapmak istiyorum sözü. Yöneticisi, o daha yakindan islemin yapildigi görünecektir ve ona geri alacagi, ve evet, emlak satin almak ve satmak için onun IRA kullanabilirsiniz Edward söyledi.

Neil sag, Çalisma Bölümü ona Yasak Islem Muafiyeti vermek olmaz oldu. Tesiste silah islemlerde degildi ve Neil onun IRA ile bir yasak Islem girme sürecinde oldugunu ve dogrudan yapamayacagi dolayli olarak bir sey yapamam dedi kural meydan oldu. Edward yöneticisinden ögrendiklerini Neil söyledi, ancak yönetici hemen onu basamak olarak NEIL zaten, biliyordum. O geri verdi bu yüzden Sonuçta o kurallari egildi, çünkü Neil 5.000,00 $ kaybetti olmasiydi, Edward mülkiyet istemiyordu. Neil, kurallar bükme hakkinda bir ders aldi düz ve bundan sonra dar, devam etti ve Edward ile IRA gayrimenkul plani yönettigi kendini bir ortaklik girdi olan. Bu çok fazla görünüyor ya da sadece rahatsiz olamaz eger her zamanki gibi, gayrimenkul ve IRAS yatirim için daha basit daha ANAHTAR TESLIMI çözüm yoktur .. Sadece bu makalenin altindaki url tiklayin ve benim web sitesine gidin. Orada çok daha fazla bilgi bulabilirsiniz.