(kendine yönelik bireysel emeklilik hesabi) da ira gayrimenkul satin

Hiç her zaman memnun görünüyordu bir emekli bir araya geldi ve her zaman yakmak için para var gibiydi mi? Onlar her zaman kendi yüzünde bir gülümseme yok gibi görünüyor. Muhtemelen bireysel Emeklilik Hesabi veya IRA yönelik bir öz ile emeklilik para kazanmis, ve muhtemelen gayrimenkul karsi IRA isaret etti. Eger IRA gayrimenkul satin zaman birkaç dakika için okumaya devam edebilirsiniz, ben dogru yönde bir isaret için çalisacagiz, bu yüzden de yüzünüzde bir gülümseme olabilir.

Eger, gayrimenkul bilginizi, kendi bilgelik hükümetle IRA yönelik bir öz yararlari ekleyin size bunu koymak yil içinde IRA hesabi koymak her dolar için bir vergi iadesi çekmek için izin verir, ve ne zaman Eger emeklilik para çekmek kadar kazanç üzerinden herhangi bir vergi ödemek zorunda degilsiniz. Bu bilesik faiz gücünü tekrar tekrar sizin için üzerinde çalisan ve anlamina gelir. ROI borsa yo yo etkisi gayrimenkul degil, bilginizi dayanmaktadir.

nasil i kendini yönettigi IRAS mülk satin alabilirim?
Bu yönetim güven sorulan en sik sorulan sorulardan biridir.
(1) Yönetim güven ile bir hesap açin, ve bir rollover, nakit katki veya para transferi yoluyla hesabiniza para.
(2) Eger tüm kendini IRA kurallara yönelik takip emin, yatirim yapmak istediginiz özelligi bulun. Yönetim güven kurallara size yol gösterecektir.
(3) Yönetim güven verecektir gerekli tüm kagit isi tamamlayin.
(4) uygun basliklar kagit çalisma olup olmadigini kontrol edin. Sizin yönetim sirketi, adinizi, IRA vb Her sey sizin için ortaya koydu olacaktir. Yakalamak kelime basitligi.
(5) tüm ödemeleri ve tüm masraflari da IRA geçmesi emin olun. Evinizde yani yatirim satmaya hazir oldugunuzda, yönetim güven tüm kagit is tedarik edecek ve ve islemi tamamlamak için baslik Sirket / kapanis avukat ile çalisacaktir. Satisindan elde edilen tüm kar vergi ücretsizdir ve bir sonraki yatirim için IRA geri gidin.

IRA gayrimenkul satin
Asagidaki kendini yöneten IRA ile bazi yasak islemler sunlardir:
Sen IRA para ile kisisel kullanim (mevcut veya gelecekteki) için emlak satin alamaz.
Eger aile üyeleri ya da yakinlarinin herhangi bir mülk satin alamazsiniz.
Bir kredi için teminat olarak IRA kullanamazsiniz.
Eger IRA borç para olamaz.
Eger IRA mal satmak degil.

Bu IRA gayrimenkul satin alirken, yani tekrar deger, para da IRA dogrudan gelmelidir. Güven yöneticisi baslik sirket / sizin talimatlarina göre kapanis ajan / avukat dogrudan para gönderecegiz. IRA yatirim ile ilgili herhangi bir masraflar IRA ödenmelidir ve herhangi bir gelir IRA içine ödenmelidir.

Orada, bu çok kötü degildi? IRA gayrimenkul satin alma gerçekten çok basittir. Bir SIMPLER DAHA ANAHTAR TESLIMI YAKLASIM VAR.
Bu makalenin altindaki kaynak kutusu gidin ve url tiklayin ve benim web sitesine gidin. Orada yatirim gayrimenkul hakkinda daha fazla bilgi bulabilirsiniz.