kiralama karsi sahip

Babam son zamanlarda son bes ya da öylesine yil boyunca üçüncü araç kiralanmis. O adam bir araca sopa gibi olamaz, yemin ederim. O sadece arabasini yerel mil koyar ve mahkeme görünüse, toplantilar ve aksam yemekleri geri ve ileri (o bir avukat) müsterilerine tasimak için biraz kullanir Ancak, kira için bu seçenegi onun için harika çalisiyor. Ancak, benim gibi biri için, leasing hiç iyi bir seçenek istiyorum degildir. Zaten bu yolda olmustur ve ben uzun mesafe sürüs bir sürü yapmak için kiralama benim için ise yaramaz oldugunu ögrendim.

Ben (North Carolina), her yerde almak için en az yirmi dakika sürer, ve bol sürüs için karayolu seçenek olsa, bu yine de günün sonunda, sadece gidis oldugu gerçegini ortadan kaldirmaz yasadigi nedeniyle bakkal ve çalistirmak için birkaç ayak islerini kolayca, günlük kilometre seksen mil veya daha fazla rafa olabilir. Oldukça her sey daha fazlasina yayilmis Kuzey Carolina bu Long Island, NY gibi bir yerde daha oldugu gerçegini üzerinde kazanilmis degil, ancak, ben daha iyi de aliyorum. Simdi, bir yere gitmek istiyorum, ben daha metodik duyuyorum. Bir yere gitmeden önce, ben ayni genel alanda birlikte clumped böylece çalistirmak zorunda getir götür islerini herhangi bir ve tüm düzenlemek için çalisacagiz. Alani disinda diger isleri, genellikle baska bir gün için kaydedin.

Gerçekten bir leasing anlasmasi ile belirlenen kilometre araliginda benim kilometre tutmak için göze alamaz çünkü benim için, sahip sadece daha mantikli. Babam gibi biri için, ancak, onun araç yilda bir degistirmek için güçlü olmak seviyor. O da onun o her yil ya da öylesine yeni bir sirket araba verildi hangi bir avukat olma önce büyük bir sirket için çalisan bir arka plan gelir. Ben sadece o için kullanilan ne çok benzer bir model devam ediyor sanirim. Birçok kiralama yemin ve dilimlenmis ekmek beri en büyük sey oldugunu düsünen insanlar, ama kiraci dikkat vardir! Dikkatle ince baski okumak yoksa, size uzun vadede kendinizi mali zarar bir sürü yapiyor kadar rüzgar olabilir. Eger aylik ödemek için gidiyoruz para miktari söyledi ne olursa olsun güvence altina almak için bir pesinat olarak gerekecektir ne kadar para anlamak emin olun. Eger araç kendi olmayabilir ve zamana karsi düpedüz aracin satin birinin kisa bir süre için tutmak olacak ise, bu ön hiçbir sey ödemeden kurtulmak anlamina gelmez. En leasing programlari geçici olarak araç sahibi önce pesinat çesit gerektirir.

Ayrica, ne oldugunu ve kapsaminda degildir kurallarini anlamak emin olun bir kaza geçirmistim ya da birisi otomobile zorla girer ve yapar hasar durumunda olsun bile. Bazi leasing programlari kapsayacak ne sürpriz olurdu!