Kolayca karinizi artirmak hangi 6 yolu

Eger internet pazarlama, is ve finans, ev is, hukuki konuda, blog, metin yazarligi, e-posta pazarlama, PPC, RSS, arama motorlari, web sitesi tanitim ve daha fazla ve ne etrafinda dayali 500 üzerinde makale ögrenebilirler hayal bu is için yapabilecegi ?

1. 100.000 $ içine bir fikir açin nasil

Hiç bazi insanlarin digerlerinden ancak tarafindan elde etmek için mücadele ederken is tüm sansli tatili almak gibi neden merak ediyor musunuz? Onlar dogru zamanda dogru yerde olmak gibi görünüyor.

Aslinda belki de dogru zamanda dogru yerde degiliz, oldugunu, belki de sadece seyler yapmak için biliyorum “olur.”

Bir is danismani olarak sik sik bunu büyümek için bir sans vermeden önce insanlar bir is baslatmak ve bitirmek bakin. Nedense, onlar yapmaniz gereken bir ürün veya satmak ve geri kalani sihirli kendini önemser hizmet sahip oldugunu düsünüyor.

Hiçbir sey gerçekten bu kadar uzak olabilir. Basarili olmak için herhangi bir is için alinmasi gereken adimlar vardir.

2. ürün fikrinden ürün basarinin adimlari

Michelangelo kez David onun heykeli mermer blok gömülü ve o sadece onu ortaya çikarmak için kenarlari uzakta yontma söyledi. Aklini içinde ürün fikir sadece canlaniyor bekliyor? Ya da, ürün zaten olusmus ve kenarlari düzeltmek için sadece ihtiyaç vardir?

Baslatmak için fikrinden asagidaki adimlarda biz ilerleme olarak senin fikrin hayata gelecek benim Pazar-Adim süreci kullanarak:
1. öz degerlendirme
2. kavrami degerlendirme
3. prototip degerlendirme
4. ürün ve pazar planlama
5. ürün gelistirme ve pazarlama taktikleri
6. ürün lansmani, pazarlama ve satis
Ilerlemenizi rehberlik ve izlemek için bir navigasyon araci olarak bu yol haritasi kullanin.

3. Bu size elde saniyordum pr?

Eger EN kurulusunuzun etkileyecek olanlar disinda izleyicilerin davranislari hakkinda olumlu bir sey yapmak nerede, biliyor musun? Ve düsünme yolunuzu için bu önemli dis millet ikna ederek bunu nerede, sonra onlari departmani, bölünme veya bagli basarili yardimci eylemleri geçmek?

Eger dis paydas davranis degisikligi üretmek için halkla iliskiler temel öncül kullanmak nerede Evet, bu dogru, bu – sizin yönetim hedeflerine ulasmada dogrudan açar tür.

Bir asagi ne Kaynayinca
(1) halkla iliskiler çaba gerçekten paranin karsiligini almak istiyorsaniz özel etkinlikler, brosürler ve haber bültenleri daha fazla dahil, ve olmalidir
(2), sag PR gerçekten bireysel algisini degistirmek ve basarili yardimci degisti davranislara yol CAN!

4. kolayca karinizi artirmak için nasil

Eger bir dükkan girdi ve üzerinde yaristi kisinin ‘sunum’, cosku güzel bir gülümseme, yiginlari ile karsiladi ve dedi ki, en son ne zaman hatirliyor musunuz “Magazamiza Hosgeldiniz, bugün size ne yardimci olabilir?” Ve o zaman söylediklerini dikkatle dinledi?

Olmaz çok sik degil mi? Bu yazarken bunu yasamis Aslinda, ben hatirlayamadim. Ben henüz o kadar uzun zaman önce olurdu olmalidir eminim, ben hatirlayamiyorum.

Beni bu hafta ne söyleyeyim …
Benim is için çok yararli bulduk iyi bilinen bir karsilikli ticaret aittir. Ben genellikle ticaret dolar alir belirli bir magazadan bir bavul satin almak istedim.

Zaman zaman magaza onlar ayi için maksimum ulasmis halinde ticari dolar kullanimini sinirlayacaktir. Her neyse ben hizli bir sekilde bu benim sansli günüm olacak degildi kesfetti.

5. basari için basit bir formül

Is dünyasinda liderleri halkla iliskiler büyük zaman gerekir, ve her gün bunu göstermek.

Nasil? Onlarin en önemli dis izleyicileri ve dikkatle sirket, söz konusu sicak konular hakkinda izleyici üyesi duygular ve kaçinilmaz olarak takip davranislari hakkindaki algilamalari izleyerek temas içinde kalarak.

Orada is için burada bir açi olabilir mi?

Belirli bir davranis degisikligi – – kurulabilir seninle etkilesim kez, demek istedim, sonra senin o önemli hedef kitle sizin ve organizasyon, bir düzeltici halkla iliskiler amaci hakkinda inandigi bilgi.

Hangi o zaman bir strateji belirlemek gerekir. Sadece üç seçenek var burada, hiçbiri bulundugu, görüs olusturabilir, mevcut görüs, degistirilmesi veya güçlendirmek.

6. kolaylikla müsteri çekme

Zaten kendi is çalisan, ya da hala kendi is kurma düsünüyorsun olsun, ben size hediyeler ve gerçekten baskalarina bir fark yaratabilir yetenekleri var biliyor asagi derin süpheli.

Ideal bir dünyada, siz kapinizi çaliyor müsterilerine bir akisi ile, yapmayi çok isi zaman çogunlugu harcamak istiyorum ve bunlari istediginiz zaman. Gerçekte ise, biraz farkli olabilir ve yeni is bulma tüm süreç belirsizlik dolu bir zaman alici zor olabilir.

Bazi böylece eyleme hayallerini koymak asla müsteri bulma fikri ile korkutmak girisimciler olacaktir. Digerleri kadar müsteri sinir bozucu eksikligi hayal kirikligina vermek henüz, umut verici is baslatmak. Bazi kalip hards devam, ama müsteri çekme ve bakimi hakkinda belirsizlik gibi büyük duygusal ve finansal maliyet intikam aliyor.

Sadece hayal! Sen, çok isiniz için çok daha insa tesvik, reklam, yazi yazmak, haber bültenleri, otomatikcevaplayici mesajlari olusturmak ve bu makaleleri kullanabilirsiniz. Bu makaleler, arama motoru siralamalarini için iyi bir anahtar kelimelerle yüklü ve inceligini kaynak kutulari birakin onlar sürece ayirdiginiz için sizin vardir. Yukaridaki makale geri kalanini okumak için ve daha, internet pazarlama hakkinda daha fazla bilgi istiyorsaniz bu bunu yapmak için bir yer!

Steve Pike, internet pazarlama dünyasinda ilgilenen bir internet infopreneur ve yazar. 49 yasina geldiginde, o, yazma online satis ve online sirketlerin yönetiminde ilgi haline gelmistir:

Bu bir “Shareware” Makale Nedir
(Bu ne? Okumaya devam …)

Bu makale programdir. Sitenizde ücretsiz uzak bu yazi vermek, ya da tüm makalede, bu haber de dahil olmak üzere degismeden kalir sürece herhangi bir ücretli paketinin bir parçasi olarak yer aliyor. Copyright © 2006 Steve Pike.