kötü kredi finansman, kamyon ve is makineleri, geleneksel finansman alternatifleri

Konvansiyonel kamyon ve insaat ekipman finansmani için seçenekler vardir, kötü kredi finansman ek nitelikli teminat nis kurumlara erisilebilir oldugu sürece elde edilebilir. Çok sayida basvuru, kredi kötü ya da marjinal var 600 altinda, ancak onlar için baslik serbest ve açik bir varlik var. Bu ücretsiz ve açik baslik varlik muhtemelen bir finansman anlasma islemez bir kredi onayina gitmek olabilir pazarlik olabilir ..

Bugünün kiralama pazarinda kargasa, iki yil önce ama uygulanabilir daha az iyi kredi vardi birçok basvuru günümüzde marjinal ya da kötü kredi olmasi. Genisletmek veya baslatmak için gerekli sayisiz isletmeler, normal finansman önlenir. Bu basvuru bu mevcut pazar kosullari kilitli hissediyorum ve diger kiralama seçenekleri ile anlasma olmaz.

Seçilen nis kurumlar olmayan bu eleme basvuru geleneksel finansman alternatif sunuyoruz. Güvenlik bir bankacilik anlasma baslatmak için gibi kurumlar teminat bazi nitelikli varliklar olarak elde edecektir. Bu kredi düzenlemeler genellikle banka bagli ve ilgili varliklar söz 30-42 ay çalisacak ….

Bu nis bankalara vermek gibi bu varliklar söz konusu tür ek varliklar gerek traktör uyuma yerleri, damperli kamyon, araba kaya kamyonlari, ekskavatörler, buldozerler, patlama kamyon vb banka finanse etmek için gerekli sahip hak ve ayni anda oldugunuzu kendi islem güvencesi için ücretsiz ve açik .. Teminatli varliklarin bir müzayede degeri fazla 10.000 $ bir parça var ve en az iki kez finansman miktari ise, bu islem uygulanabilir bir yüksek kaliteli ihtimal. Basvuru bir ev sahibi ise ek olarak, bu büyük bir arti.

Bir basvuru 540 bir kredi puani, 50.000 $ karsiliginda bir damperli kamyon finanse etmek istiyor oldugunu, bir örnek saglar. O bir ev sahibi ve o sahip oldugu özgür ve açik varliklari vardir. Lets olarak $ 40.000, 70.000 ve 20.000 $ bir satis degeri ile üç buldozerler vardir varsayalim. Bu örnekte 2 x finanse tutardan ek olan $ 110,000 esit ilk iki varliklarin toplami. Bu nitelikli islem bizi almak için temel hesaplama …

Yukaridaki bu islemin temel bir örnektir. Her bir banka için hak edecegi minimum farklidir, bazi yüksek bir miktar düsük oldugu, ayrintili bilgi için arayin. Bu finansman düzenlemelerin maliyeti ucuz olmadigini okuyuculari bilgilendirmek için bu asamada anahtaridir. Bu kredi düzenlemenin dinamiklerini anlamak ve gelir akisi tabidir borç ile düzgün maç tespit gerekir. Buna ek olarak, kredi ev formüllerde kendi altindaki varliklarin her türlü pazarda deger dogrular.

Ayrica, burada iletisim anahtaridir bu finans kuruluslari kadar bu kredi firsatlari 10-12 ay ön ödeme cezalar olmasi. Diger yandan, bu kiralama size kredi temizlemek ve 30-42 aydan önce kredi anlasma ödemek için gerekli zaman verebilir. .

Tamamlanan kiralama düzenleme imzali ve tarihli bir uygulama, son üç ay kisisel ve is banka tablolarin özet sayfasi elde etmek için zorunlu seylerden bir miktar. Bu 2008 ve 2009 gibi ek bilgi belki de küçük bir tarih is ve / veya is yazmak olarak istenebilir.

Eger islem bu tür ile ilgili sorunuz varsa Açikçasi gibi, info @ cclgequipmentleasing bize e-posta. Ya da 800-760-6863 bize.

Özel kötü kredi kamyon ve Opera çok ekipman finansmani için uygun avcilik ……….

kötü kredi, kamyon ve is makineleri, geleneksel kiralama alternatifler, ek teminat

{