Kredili nedir

Eger yatirim için borç Temel olarak, Kredili oldugunu. Bu uninitiated riskli görünse de, bu satin alma bir özellik için borçlanma için farkli bir büyük bir anlasma degil olarak kabul edilir. Yatirimcilar genellikle yatirim için kendi para belirli bir miktar var, ama fark büyük bir anlasma yapmak için yeterli degil zaman yatirim için borç.

Para daha büyük bir miktarda borç ve yatirim portföyü kendi ile koyarsaniz, o zaman onlar ödünç ne ödemek ve hala üzerinde bazi sol olabilir hangi ile önemli bir miktar yapma sansi – bazi aslinda ödemek asla ragmen kapali toplam ödünç, ama operasyonda tutun. Kredili düsünün insanlar büyük bir kar olarak büyük bir kayip yapmak için sadece mümkün oldugunu fark olmalidir.

Kredili uzun vadeli yatirim portföyüne bir ortam ariyor yatirimci uygun. Onlar oldukça yüksek güvenlik gelire sahip ve daha fazla yatirim riski gerilim durmak gerekir. Bir marj çagrisi karsilamak için ihtiyaç halinde bir nakit rezerv olmasi gerekir. Ve borsa oldukça iyi bir anlayis olmasi gerekir.