Kurus hisse senedi kar 10 emir

Eger kurallarina göre oynamak zorunda ticaret kurus hisse senetleri gelince. Sizin kurallari. Bunlari ayarladiginizda, bunlari unutmayin. Tas bunlari bölmek. Onlar para kazanmak için gidiyoruz yoludur.

Bu gün ticaret basarili olmak için kurallari olmasi gerekir. Ama ayni zamanda onlara sopa emin olmak gerekir. Bu en zor seydir. Kategori gereklidir. Yani kurallar düzenli olarak inceleyebilirsiniz yerde oldugundan emin olun.

Kural 1: Ben kurallara uymalisiniz.

Bu ilk kural önemlidir. Eger diger kurallar herhangi bir viraj konusunda herhangi bir kuskunuz varsa, buraya gel. Ne yazik ki, bu kurallari kirmak istediginiz insan doganin. (Para kaybetme gibi sürece) yapmayin.

Kural 2: Ben herhangi bir hisse senedi ticaret benim toplam portföyün% 3’ten fazla risk asla.

Çok eski tüccarlar vardir. Çok cesur tüccarlar vardir. Ama herhangi bir eski kalin tüccarlar vardir asla. Sizin sermaye tabani korumak zaman içinde basarili bir borsa alim satim için esastir.

3 Kural: Ben% 5 ve% 15 arasinda benim kayip kesmek için tereddüt asla.

Bir ticaret bir hata yapmak bile size çok derin gitmek yok emin olun, böylece bir stop loss sistemi baslatmalidir. Bu kesim ve% 5 çalisacak bir kurtarma için umut daha ve yatirimin tüm deger kaybetmek daha iyidir.

Kural 4: fiyat hedeflerini ayarlamayin.

Sen yükselen hisse senedi fiyatlarinin en iyi sekilde yapmak istiyorum. Fiyat yukari gidiyor zaman oluruna birakmak. Zaten üst almak imkansiz. Ve bazen bir hisse senedi son derece hizli artis yok. Bazi durumlarda sen stok yerlesmek ve yeryüzüne tekrar geleceksiniz. Sonra satmak. Bu arada o gitmek istiyor gibi yüksek gidelim.

Yüksek kar islemler sadece kadar gidiyor ve tutmak olanlardir. Bazen bu yakalayacak.

Kural 5: ticaret bir yöntem bir uzman ol.

Oldukça farkli stiller arasinda degisen daha bir yöntem kendinizi adamak. Bu sekilde ona uzman olmak. Baska bir sekilde ve bir dizi yöntem ortalama olma riski, ama hiçbiri yetkin çalistirin.

6 Kural: Fiyat ve hacim sizin kilavuzlari olmalidir.

Üzerinde gözlügü koymak ve fikir ve söylem sesi kulaklariniza engellemek. Bu fiyat ve hacim ilgili. Sadece bir finans raporu bir sey duymak için bir sey anlamina gelmez. Gerçekleri sopa.

Kural 7: göstermek tüm geçerli sinyalleri alin.

Burada bir bahane. Her zaman bir giris sinyali götürün görünür. Her zaman.

Kural 8: gün içi verilerden ticaret asla. Herhangi bir islem günü boyunca içinde hisse senedi fiyat degisimi her zaman vardir. Ivme ticaret için bu verilere dayanarak bazi yanlis kararlara yol açabilir.

Kural 9: molalar verin.

Stres farkinda olmak ve uzak grafikler ve bilgisayarinizdan zaman görür güne bir rutin dahil etmek gerekir. Zihinsel ve duygusal uyum ve aktif, fiziksel tutun ve daha basarili olacak. Ayrica, size hayatiniz boyunca daha uzun süre ticareti ile kalmak mümkün olacak.

Kural 10: ortalamanin üstünde bir tüccar olun.

Ticaret is basarili olmak için anahtar sadece ortalamasinin üzerinde kalmaktir. , Tutarli odakli ve disiplinli kalmak. Düzenli kurallar kendinize hatirlatin ve size uyumlu hale herhangi bir ölçüde güç kendinizi geri ayrilmanin hissediyorum baslarsaniz. Bu basarinin anahtaridir. Eger esnaf koymak ve çok daha iyi olacak gibi zor bir inceleme kendinizi gönderin.