kurus hisse senedi servet, senin yapmaya hazirsiniz

Borsada bir servet yapmak için nasil bir set bir formül yoktur. Varsa, tüm nasil yapilir-kitap ve bir kurus hisse senedi servet nasil yapilacagi hakkinda bilgi dolu web sitelerinin çok sayida için bir ihtiyaç olmaz. Bu yapilabilir mi? Sadece kurus hisse senetleri kapali bir servet yapabilir miyim?

Bunu yapmak için dogru yolu biliyorsaniz kurus hisse senedi alis ve satis, bir servet yapabilirsiniz mümkündür. Bu beceri biraz karisik, çok deneyime alir, ama oluyor. En büyük hata insanlarin arastirma ve onlar baslamadan önce ne kurus hisse senedi alim satim olan iyi bir kavrayisa almiyor olun. Bu yol gidis para kaybetme yerine bu kurus hisse senedi servet yapmak olacaktir. Dikkatsizce zaman iyi hiçbir sey olmuyor.

Çekiyor insan kurus stoklari de onlarin el denemek için bir sey kendi yatirim yüksek getiri oldugunu. Sadece düsünün. Eger 0,31 $ bir hisse senedi satin alirsaniz, arkaniza yaslanin, bu artis ve 1,09 $ satmak izlemek, bir 251% artis. Zaman çok kisa bir miktarda 400% artis hisse senetleri, kayit vardir. Birçok hisse senetleri arasinda da tahsis kurus hisse senedi para yaymak eger olanaklari düsünün. Düsündügünüz gibi% 200 iade ve% 400 yukari ile, kurus hisse senedi servet uzak gelecekte kadar olmayabilir.

Wall Street hakkinda konusmak ya da zaten büyük kazançlar ile kendini kanitlamis degil sirketler hakkinda düsünmüyor çünkü Wall Street’te birçok kurus hisse senetleri bulamazsiniz nedenidir. Wall Street karsi tavsiye alirsaniz size% 3-5 yilda bir dönüs bakiyor olabilirsiniz. Harika, bir dönüs bu küçük memnun iseniz, ancak daha fazla ariyorsaniz, o zaman neden kurus hisse senetleri üzerinden servet yapma çalismayin.

Eger kurus hisse senedi servet yolunda çalismaya baslamak için hazir oldugunuzda o zaman o kurus stok guru aramak için zamani, hiçbir sey ama çalisma kurus stoklari yapmak ve sizin ve benim gibi insanlar, abonelerine kendi seçer e-posta çocuklar. Denemeden ne bir kurus hisse senedi servet yapabilirsiniz eger bilemezsiniz, ve dikkatli olmak ok, aslinda iyi bir sey. Tabiri caizse bir sepet Tüm yumurtalari atmayin. Küçük baslatin ve yavas yavas portföy büyür. Eger kurus hisse senedi servet gecede yapmaz, ancak zaman içinde yapabilirsiniz.

John Tetikçisi tarafindan yazilmis makale