kurus hisse senedi yatirim

Sadece baska bir yatirim gibi, kurus hisse senetleri kesinlikle onlarin inisler ve çikislar var. Ancak bu portföy gelistirmek ve muhtemelen zenginlik elde etmek kurus stoklari kullanmak için mükemmel bir zaman, biz tüm dünyada (kesinlikle Amerika) finansal krizin ortasinda oldugunu farkindayiz.

Kurus stoklari ile ilgili iyi sey, evi ipotek veya yuva yumurta temizlemek zorunda kalmadan bilinçli bir yatirim yapabilirsiniz oldugunu. $ 1 araliginin altinda fiyatlarla; yatirimcilar kurus hisse senetleri çesitli sulari test edebilirsiniz, ve hala rahat yatirim tutarlari lüksüne izin, kendi yatirim hesabi tahliye yok.

Burada yatirim her türlü kurus hisse senetleri için ya da aslinda dogru önemli bir not var. Kaybetmeyi göze daha fazla yatirim asla.

Ve herhangi bir yatirim gibi, biz sorumlu ve pazar arastirmasi, zaman almalidir. Ben çok “düsük fiyattan alip yüksek fiyattan satmak” söylemekle ayni tabii ki hangi “hile girmek için ne zaman ve çikmak için zaman bilmektir” diyor bazi iyi tavsiye okudum.

Bir sey hakkinda sahip daha çok bilgi, özellikle kurus hisse senetleri, daha iyi kararlar olacaktir. Ve sadece çok önemli bir sey eklemek istiyorum, siz iyi bir kurus stok bültenine abone iseniz, ve size bir sey anlamiyorum bulmak, yardim isteyin. Hemen hemen tüm durumlarda size rahat koymak ve egitim eklemek için personel hazir ve istekli bulacaksiniz.

Deneyimli tüccarlar tavsiye istemek için güçlü olmak, bizim ulasmak içinde bilgi gücüne sahip basari ve basarisizlik arasindaki fark büyü olabilir. Internetin hiz ve güç ile tabii ki, bilgi sadece bir tik uzaklikta, çok, iyi ve saglam arastirma için zaman ayirin iyi bir kurus stok bültenine abone, whisperfromwallstreet nokta com gibi daha sonra haberdar olmak için bu bilgiyi kullandiginizdan emin olun bir seçimler.

Eger yeterli bilgi toplamak gibi, size yardim bunlari göz atmaniza ve Nuggets bol bulabilirsiniz birden fazla site ve forumlar vardir. Bu yaparken zorluk biz arastirma her gün var zaman vs bilgi saf miktari, yatirim ve günlük yasam ile anlasma.

Ömrü stoklari izleme sekilde alir Ancak, kesinlikle ücret veya küçük için profesyonel yardim alabilirsiniz. Okudum kadariyla, ücretler, komisyoncu bagli olarak genellikle yaklasik 7-20 oraninda düsüktür. Ayrica tavsiye ve yatirim karari ve zamanlamasi yardimci olacaktir güncellestirmelerini saglar. Bu uzmanlik alani, bu yüzden yararlanmak.

Bu danismanlar (bazi durumlarda) bir komisyon yapisi kapali çalisma olacagindan size kar degil, onlar kadar komisyon gelen yok çünkü, bu, iyi bir tavsiye saglamak için onlarin yararina olacaktir. Bu bütün gün pazar izlerken stres ve bezginlik olmadan, degerli tavsiyeler kazanma olasiligi saglar. Bazi durumlarda, 100-1000% artti peni stoklari olmustur. Bu çesitlendirmek için iyi bir neden degil, her seçim büyük bir kazanan olacak, ancak büyük adimlar atmaya olanlar kesinlikle karli bir yolculuk için yapabilirsiniz.

Ben gördügüm sekilde, kurus hisse senetleri, sen küçük kaybedersiniz ama büyük kazanma olasiligi vardir. Benim için, yüzde yüz kâr, çok her bir CD veya tasarruf hesabi ile olsun istiyorum daha büyüktür, arti riski azdir.

Her seyi söyledi ve piyasa ile daha tanidik ve yeterli yigilmis nakit oldugunda, yapildiktan sonra sonra, gidip yüksek silindirleri katilabilir. Belirli bir kurus hisse senedi para kaybedebilirsiniz, evet olabilir, ama ayni zamanda önemli bir kazanç için potansiyel var. Sürece biz akilli olmak gibi, ve yaninizda biraz sans ile, kurus hisse senetleri mükemmel yatirimlar olabilir. Baska nerede para koymak için firsat bulabilirsiniz ve sadece oturup o kadar çift izlemek?