kurus stoklari izle

kurus stoklari – dolar içine pennies açmak

Hepimiz bir hisse senedi üzerine% 100 veya% 1000 geri dönüs hakkinda veya küçük harf, onu büyük yapti kesfedilmemis hisse senedi yatirim yaparak zengin yapilan adam hakkinda övündü nasil yatirimci hakkinda duydum. Teorik olarak, çok kolay gibi görünüyor. Onlar tasidiginizda kurus hisse senetleri bir çift yatirim, daha sonra bunlari satmak. Ne yazik ki, bu çok kolaydir. Sizin için nelere dikkat etmeniz gerektigini biliyor sürece para kaybetmek çok kolay.

Ilk olarak, OTCBB veya Pembe levhalar ne sirketlerin ticaret türlerine bir bakalim.

Stoklar bu Nasdaq $ 1 üzerinde artik ticaret
Bu lütuf (Enron) düstü sirketler yer aliyor. Onlar gelecekte daha iyi günler görebilirsiniz mümkün olsa da, oran onlara karsi dizilir. Bu hisse senetleri islem önlemek için onun genellikle iyi. Eger günaha çok fazla oldugunu düsünüyorsaniz stok toparlanma baslayana kadar bekleyin. Bir düsen biçak alici çalisirsaniz, size zarar olacaktir.

yeni baslangiçlar
Her yil kamu gitmeye karar verdi yüzlerce firma degilse binlercesi var. Onlar islerini genisletmek için paraya ihtiyacim var, ya da hisse senedi, zorlayici bir hikaye ile bir sirket için dogal bir ilerleme ve kamu gitmek için harika bir sicili nakit isteyen olsun. Bu sirketlerin çogu halka arz için dosya olsa da, digerleri bir kurus hisse senedi olarak OTC BB islem baslamak olacaktir

Ikinci olarak, kurus hisse senedi tüccar pahali hata yapmaktan kaçinmak yardimci olacak bazi ipuçlari bakalim.

durum tespiti
Pembe levhalar kote hisse senedi yillik veya üç aylik tablolarini gerek yok. Bu durum tespiti zor baslangiç ??yapar. Çogu zaman, bu bilgiler, tipik bir biçimde bastirilan iyi kabataslak ve. Bu sirket hakkinda iyi seyler söylemek hissedar beklemesin. Sirketin potansiyel olmasaydi, onlar tutarak olmaz. Ya da, kendi hisse bosaltmak ve satin alma sizi konusmak için umut için umut olabilir.

Stoklar OTCBB dosya yillik ve üçer aylik ifadeleri yer. Bu finansal basari bir ölçüde saglar. Sen yönetim beceriksizligi, ya da arastirma ve gelistirme yoluyla olsun, en kurus hisse senetleri para kaybedersiniz bulacaksiniz. Anahtar olan yönetimi sürekli para kazanmak, ya da en azindan, kendi is plani teslim ve giderleri azalan bir kaydi var sirketler belirlemektir.

kurus hisse senedi haber
Dikkatli olun: Burada söyleyebilirim ne! Haber bülteni profil tasimak için ödenen ediliyor miktari için reddi kontrol edin. Bu nakit veya hisse senedi olarak ödenen ediliyor mu? Büyük olasilikla onlar ödenen ediliyor hisse senedi sayisi ve yutturmaca metre üzerindeki degerlendirmesi arasinda bir korelasyon bulacaksiniz. Bu sirket hisse IR profesyoneller ödüyor nereye herhangi bir hisse senedi kaçinmalisiniz anlamina mi geliyor? Onlar bir hikaye satiyoruz, ve diger hissedarlara hikaye satiyorsaniz, onlar kazanacak unutmayin Sadece No. Bu erken alirsaniz bir sorun degil, ama hemen atlamak mümkün degildir eger bir sorun olabilir.

Bültenin sicili bir göz atin. Onlar kazananlar profilli mi? Bu gerçekleri, ya da devlet yutturmaca devlet mi? Onlar da ücretsiz stok profilleri sunuyor musunuz? Eger öyleyse, büyük olasilikla hepsi sirketlerin kendi arastirma yapmak oldugunu göreceksiniz, ve zayif bir hisse senedi sadece faturalari ödemek için yol geçen emin olmak için ariyoruz.

Bir sirketin abonelerine bir stok profil IR profesyonel para ödüyor, bunu önlemek gerekir? Tabii ki degil. Reklam gibi ödeme düsünün. Bu sirket tesvik ve pozlama elde etmek için çalisiyoruz. Herhangi bir sirket gibi, pozlama elde etmek için tek yol reklam bazi yöntem geçer. Yani yutturmaca olarak ücretli bir profil görevden Yüklü. Eger profil okurken zihninizi arkasinda tutun, ancak profil dikkat edin. Sen kimsenin kesfettigi kaba bir elmas bulabilirsiniz.

hacim
Eger para kazanmak istiyorsaniz, size kar kilitlemek, ya da sermaye korumak için yeterli hisse satin almak ve satmak mümkün olmalidir. ABC sirketin günlük hacmi sadece 500 hisse bir gün ise, bu almaya deger bir pozisyon birikmesine birkaç gün sürebilir. Kötü haber varsa, kim hisse satin alacak? Hacmi düsükse, uzak dur. Onun buna deger degil. Eger sirket sahibi hakkinda kuvvetle düsünüyorsaniz, dogrudan sirket temas ve anlasma çalisma düsünün.

sonuçlari degil, hikaye satin
Oran, sen yutturmaca satin alirsaniz herkes kendi konumunu kapali satti ise, size, hisse kendi son biri olan sona erecek. Bir sirket bak, kendi is plani ne bir göz atin, ve bu plani üzerinden takip varsa onaylayin. Basarili miydi? Onlar zamaninda piyasaya bir ürün getirdin mi? Sirket, belirtilen sekilde satinalma stratejisini üzerinden takip mi? Eger ticaret ekran islem günü her saniye izliyor sürece yutturmaca, ancak, hizli bir pop alabilirsiniz, disari özleyecegim.

Boyutu konularda
Kurus stoklari binlerce ve binlerce vardir. – 3000 $ konumunuzu boyut $ 2000’den artik olmamalidir. Bu çok gibi görünüyor olsa da, bir $ 0,10 sirket için alisilmadik bir durum degildir dolardan 0,05 düsmesi unutmayin. Bu% 50 kayip var. Konumunuzu 10 000 $ ise,% 50 saç kesimi 5000 sadece $ size birakir. Bir minimumda kayiplari tutun. Sirketin iyi yapti, ve sen olan, ya da masadan karinizi almak, ya da konumunuzu eklemek ve önceki kar korumak amaciyla zarari durdur sifirlamak için emin olun. Eger Sermaye korunmasi basarili ticaret anahtaridir.

Satin almadan önce bir plan var. Satin alma için nedenleri nelerdir. Sizin çikis stratejisi nedir? Zarari durdur nerede? Hangi noktada size kar alacak? Eger bu satin siparis önce bu cevaplar yazin.

Penny stok yatirim karli olabilir. Bir banka hisse hisse satin alma olsaydi Unutmayin, size oldugundan daha büyük risk aliyor. Bu risk getiri ile ödüllendirilir olabilir cant bir banka hisse senedi ile olsun, ya da, bu kurus hisse senedi yatirim için agzinizda büyük bir kaybi ve kötü bir tat ile karsilanacaktir.

Ödevini yapmak, yutturmaca inaniyorum ve sermaye korumaz.