lanzarote villa – Yatirim için satin

Birçok kisi mümkün oldugunca yil oldugu gibi birçok hafta mülkiyet kiraya ve ayni zamanda iyi bir sermaye kazanci olarak çok kötü performans gösterdigini emeklilik paralarini koyarak karsi görmek isteyen, bir yatirim olarak tamamen Lanzarote mülk satin aliyor. Peki nerede ve ne özellikleri en iyi geri vermek olasidir karar veriyorsunuz?

Lanzarote iklimi yil boyunca kiralama kisin Avrupa’nin en sicak parçasi haline, 20/22C gündüz Ortalama maksimum yaklasik ortalama kis sicakliklari elde edilebilir ki gibi. Ama bu baska ülkelerde tatil beldelerine göre onlari oldukça yüksek hale emlak fiyatlari üzerinde bir etkisi vardir. Ancak, özellikle Playa Blanca, adada insa edilen yeni özellikler, çok sayida fiyatlari stabilize etmek için yardimci oluyor.

Öncelikle tabii ki, bütçenizi karar vermek zorunda. Herhangi bir tatil bölgesinde oldugu gibi, daha uzakta satin kiyilarindan, daha fazla para için alirsiniz. Ancak, daha uzakta kiyilarindan özelligidir, o kadar zorlasir disari kiralamak. Lanzarote nerede olursaniz yüzden oldukça küçük bir ada olmanin avantaji varsa, kiyiya sürücü fazla 20/25 dakika asla. Puerto del Carmen, Puerto Del Carmen ve Playa Blanca – Gerçekçi olsa da, hafta kiralama yüksek bir sayi elde etmek için, size 3 ana merkezlerinden biri olan satin almaniz gerekir. Bütçeniz, bir daire veya bir villa göze olup olmadigini belirleyecektir. O hiç bir, bir yüzme havuzu gerekli oldugu – bir villa, isitilir özel bir durumunda. Yani, ana kriter onlar istemiyorsaniz tatilciler sahile yakin olmak, bir araba kiralamak zorunda kalmamak için ideal olarak merkezi kafeler, restoranlar, barlar ve süpermarketler mümkün yakin bulundugu için, ve bir havuz var. Bütçenizi ragmen oldukça yüksek ise, bir araba kiralamak ve biraz uzakta tatil merkezinden sakin huzurlu bir alanda kalmak isteyen insanlar için büyük bir pazar var. Eger bir özellik bakmak için gittiginizde, dis ve iç birkaç fotograf çekmek ve bir satin alma karar vermeden önce onlara bir göz var. Fotograflar mal satmak nelerdir. Mülkiyet iyi bir fotograf almaz, bu kiralama için iyi yapmak pek mümkün degildir. Elde etmek olasidir ne kira geliri belirlemek için, kiralik Ilan sitelerinde alaninda benzer özelliklere bir göz ve sarj oldugunu görmek. Bu sitelerin Bos grafikler varsa, bu sizin kiralama çeken onlarin basarisi için bazi kilavuz verebilir.

Dogru yerde bir villa satin, sunmak ve dogru pazar ve gerçekçi ilk yil 30 ila 40 hafta doluluk elde edebilirsiniz. Sermaye kazanci degil, kötü bir yatirim ile birlikte!