maaslar artilarini ve eksilerini

Her sey, bu mali ilgilidir olsun veya olmasin, onun iyi tarafi ve kötü tarafi vardir, ve maaslar bir istisna vardir. Zamanlama bir rant yatirim karari o yüzden size piyasada oldugunu varsayalim yapiminda büyük bir faktördür. Maaslar için piyasada olan kisiler genellikle emeklilik yasi yakin, ve bu arada bazi ek para yaparken su anda sahip nakit tutmak istiyorum.
vergi ertelenmis rant
Bir rant sahibi olmanin avantajlarini anlamak ve ürün bir noktada hayatinda hemen hemen herkes için bir gerçek bir olasilik yapmak kolaydir.
Ben Artilari hissediyorum:
Kazanç Vergi Ertelenmis var: bir IRA oldugu gibi, yillik vergi ödemezsiniz. Bu yönü maaslar para piyasasi hesaplari veya CD gibi, para tasarrufu alternatif yöntemlere göre çok daha iyi bir seçenek yapar.
Para Güvenlik: Nakit hükümleri belirli bir miktarda sitede muhafaza edilmelidir beri Sizin nakit, tamamen güvenlidir. Sektöründe en iyi sirketlerin bazilari bu sirketlerin bir yatirim çok saglam bir bahis yapar her zamankinden bugün daha güçlüdür. Buna ek olarak, her devletin sigorta ile mevduat yedeklemek için bir garanti fonu vardir. Genellikle bu kapsama 100.000 $ ile sinirlidir, ancak hukuk devleti gerektirir ögrenmek gerekir.
Fon Durumu: rant hesaplari sahipleri bir yere üstlenmeden ücret veya cezalar olmadan rant toplam degerinde% 10-15 arasinda geri saglar.
Sizin Verim Orta mi: Tarihsel olarak, maaslar karsiliginda bir muhafazakar orani verim. Diger seçenekleri düsünün. Maaslar sonrasina kadar vergi edilemez yaklasik% 4, büyüyor ise Su anda, CD’ler, vergi edilebilir 2%, oranlari büyüyor. Piyasalarda stabilize kez tüm diger yatirimlar yani yükselirken, size, maaslar artiyor döner göreceksiniz. Pek çok alanda, size maaslar piyasada inisler ve çikislar katlanmak için güvenli ve güvenilir bir yol oldugunu kesfedeceksiniz.
Kisisel Gelir maksimize: Wharton Business School ve New York Life emeklilik geliri maksimize etmek için en iyi yöntem bulmak için birlikte çalisti. Onlar bir ömür boyu bir gelir akisi içine degistirir sabit bir rant en etkili seçenek oldugunu buldu. Sözlesmenin ilk yil sonra, tüm veya hemen hemen tüm maaslar hayatinin geri kalani için devam edecek bir aylik gelir dönüstürülebilir. Simdi para aliyorum baslayabilirsiniz hariç tabii, hemen maaslar ayni sekilde çalisir.
hemen maaslar
Tersine, maaslar ile sorun ajanlari istedikleri ya da ihtiyaç olmayan kisiler ürünlerini satmak olmasidir. Sen iyi bir avukat elde ettik olup olmadigini bilecek böylece maaslar olumsuz anlamak emin olmak gerekir.
Ben INSAAT hissediyorum:
Onlar Uzun Vadeli var: paranizi geri bir ya da iki yil içinde her gerekiyorsa bir rant dogru seçim degildir. Eger en az bes yil için taahhüt olabilir bu için rant para sinirlamak gerekir.
Programi Teslim: belirgin bir satis rant alimlari ile iliskili olarak sarj vardir. Ancak, sigorta sirketi rant olgunlasir önce size para çekmek eger bir teslimiyet ücret ödeme yapacak. Bu ücretleri normal, ancak bazi maaslar on yil veya daha uzun süre devam erken çekilmesi cezalar oldugunu unutmayin. Bu gelecekte para üzerinde daha az kontrol verecektir.
Satis Komisyonlari: Eger bir rant satin almak ve bu önlemek için bir yol oldugunda Birisi para kazanirsiniz. Çikar çatismalari ortaya nerede bu oldugu için bu noktada vurgulamak. Bu kadar kötü bir rant ve iyi bir arasindaki fark taniyabilir gibi kadar ögrenmek için çok önemlidir. Birçok ajanlar kendilerini komisyon etkilenmis olsun, bu yüzden tüm ürünler kullanilabilir görelim olmayabilir.
Likidite: Tamam, sana düsündügünüzü biliyorum. Likidite Pro olarak listede yok muydu? Evet, ben yaptim. Bu bir avantaj ya da dezavantaj olabilir, ve ben kisa vadeli para hakkinda söylediklerini ile ilgilidir. Nakit dogru ne oluyor? Ne zaman ihtiyaciniz olacak? Ne kadar gerekir? Bu sorulara cevap ve likidite bir profesyonel ya da sizin için bir con ise makalenin geri kalaninda size bir fikir verecektir.
Ben o kadar açik ben muhtemelen gibi yaptik. Çok ileri gitmeden önce, genel anlamda gri alan bir sürü oldugunu biliyoruz. Bireysel mali durumu hakkinda bazi detaylari o kadar açik ve bir rant özel ürün en iyi dogru seçim ve hangi olmadigi konusunda çok açik hale getirecek.
Maaslar artilari ve eksileri – rant Raporu Ücretsiz kopyasi için, www.AnnuityStraightTalk.com de Bryan Anderson ziyaret ettiginizden emin olun