mali nese

Word, ekonominin yeniden canlandirilmasi belirtileri gösteren oldu etrafinda var. Uzmanlarin iyimserlik hizli yatirimcilar ve ekonominin saglikli satin alma modelleri yansitilmistir. Dün, Dow Jones sanayi ortalamasinin bir 235 noktasi yüksek, bir ay içinde en büyük günlük puanlik artis oldu. Bu tek basina son hafta ekonomik plato ve takip kayiplarin dörtte üçü için olusturur.

Lowes Sirket kar rapor inanmak bir zor yakin ekonomik canlanma yatirimcilarin güven canlanmis son birkaç hafta boyunca artis homebuilder duygulari ve iyimser uzman geribildirim gösterdi. Hisse senetleri, hisse senetleri hala bodur konut piyasasi tarafindan yansitilan, çok hizli yükselen oldugunu süphe geçen hafta hizla düsmeye basladi biz alici güven tekrar alinmaya çikmadan gibi görünüyor kendi kendine yerine plato olustururken, hafif geçen hafta piyasasi rallisi kesintiye .

Analistler konut piyasasinda sertlik sadece kredi durumu geri ve konut fiyatlari yüksek talep nedeniyle devam edebilirsiniz ne zaman gelecek ekonomi, geri zorunludur inaniyoruz. Daha iyi seyler almak için gidiyoruz bir tanima vardir, James Cox, Harris Financial Group bir yönetici ortagi söyledi. Bir önceki birkaç hafta içinde piyasasinin önemli tema.

Son mitingler ve geçmis yükselis karsisinda, piyasa daha temkinli yatirimcilarin ekonomide bir montaj gelgit görmek ve inanç tekrar alinmaya kararsiz kalacagi tahmin edilmektedir. Onlar ekonominin aslinda iyiye ve sadece bir damla yavaslama olmadigini isaretler görmek istiyorum. Simdiye kadar, Mart ayindan bu yana ekonomide mitingler bazi yatirimcilari çekmek için istikrar yeterli belirtileri göstermistir. Linda Duessel, Federe Yatirimcilar sermaye piyasasi stratejisti göre, ralli az kötü bilgi motive oldu. Muhtemelen ay ilerleme olarak bu bikmis olacak, dedi. Biz pazar tasimak için daha iyi bir sey gerekir.

Lowes, ev gelistirme ürünleri Amerika Birlesik Devletleri liderlerinden biri, bir% 8.1 artis gösterdi olarak yeterli destek dün vardi. Ev Üreticileri Ulusal Birligi Mayis Konut Piyasasi Endeksi olarak üst üste ikinci ayin en yüksek yansitmak basliyor oldugunu bildirerek bu artis yasandigina olarak satin alma sonra hizlandi.

Bankalar da su anda piyasada iyi yapiyor. Bank of America% 9,9 kazanç yayinlanmistir. State Street% 8.5 yükseldi. Analistler, bankalarin özellikle borsada mitingler kullanarak, para toplamak için yetenegi ekledi hisse zaten biraz daha az deger dolasimda bu yapmak bile, geç de olsa, siddeti bir isareti oldugunu söylüyorlar. Simdi tekrar, görünüse göre, az daha fazladir.

James Cox bankalar firma olduguna inanmaktadir. Biz büyük bankalarin herhangi inmek görmek için gidis degildir. Ve simdi biz bankacilik sisteminde istikrar var, biz ileriye tasiyabilir, dedi. Dokuz hisse senetleri, dün Wall Street bir çok emin destek düstü her biri için yükseldi. Dolar da düstü tüm önemli para birimleri ve altin fiyatlari karsisinda düstü. Bu sesler gibi korkunç gibi, dolar normalden daha büyük ölçüde yüksek olmustur, ve altin fiyatlari biraz daha istikrarli bir sey bulmak için yatirimcilarin özlem nedeniyle simdiye kadar en yüksek olmustur. Piyasada asagi gidiyor zaman altin fiyatlarinin yukari gitmek için çok ortalamasidir. Onlar tersine baglantili degildir, ancak çeliskili egilimleri var egilimindedir.

Yurtdisi hisse senedi çogunlukla Asya’da zayif kurumsal üç aylik kazanç ardindan, degisik. Japonya 2.4 ortalama% damla egilimi, Ingiltere% 2.3 artti, Almanya ve Fransa’nin% 2.4 yükseldi. Bu teknoloji ve ürünler üzerinde hizmet ve mali daha fazla inanç göstermek gibi görünüyor.