Merhaba, ben fatura ile konusabilir … nasil paul hakkinda

Bu Bill Gates, Microsoft onun yavas hareket ilan etmesinden bu yana neredeyse bir ay oldu, sirket 1975 yilinda Paul Allen sekilde arka baslatti.

2008 yilinda, Bill Gates, dünyanin en zengin adami, daha hayirsever is haline sirket ve defterleri, günlük faaliyetlerinden geri adim olacaktir.

Neden uzun veda? Neden kalkis kisa ve tatli yapmak degil mi? Muhtemelen iki nedeni: geçisi kolaylastirmak için, ve sinir yatirimcilarin gerilimi bastirmak için. Sonuçta, dünyanin en ünlü CEO’su ayrilmasindan bazi yutmak için kolay bir hap olamaz.

En yatirimcilar göreli kolaylikla hap yuttu olmasina ragmen. Onun göç ilan beri, Microsoft’un hisse fiyati% 8 artti ve hiz kazanmaya devam ediyor. Belki Gates’in son çikis plani bazi CEO’larin dizginleri gidelim nasil bir ders kitabi örnegidir.

Ancak Gates emeklilik kurus stoklari ile ne ilgisi var? Bir çok sanirim. Microsoft küçük basladi … sadece en kurus anonim sirketler gibi. Ve, bir kesfedilmemis firsat koklama … onlar atladi ve tarihe geçti.

Ve bu tarihin 61.000 bir kadro ile 102 ülkede faaliyet olusmasina neden oldu. Microsoft’un yazilim ayni zamanda dünya çapinda yakin 1 milyar kisisel bilgisayarlarda kullanilir. Ne olursa olsun her yil Bill Gates bir dogum günü karti göndermek olsun veya olmasin, Microsoft bizim toplum üzerinde oynadigi rolü yok sayilamaz.

Ve bu basari büyük ölçüde, güçlü, yaratici bir yönetim ekibi olan sonuçlari olmustur. Tabii CEO’lar bir sürü direk basi olarak düsünülebilir gibi … ama Gates millet almak için önemlidir söyleyerek, biraz daha hafif olan “seylerin bir yüksek oranda yapan bir kisinin efsane ötesinde.”

Basarili bir kurus anonim sirket yatirim yapmak istiyorsaniz, güçlü bir büyüme sektöründe biri ve büyük bir yönetim ekibi araya gelmis bir bakin. Yaratici bir yönetim ekibi bir CEO kaybi sirketin tüm ölümü anlamina anlamina gelir. Bu her zaman bir kurus hisse senedi sirketleri ile durum böyle degil.

Bir CEO kaybi yikici olmamali, bu yeni olanaklar ve taze düsünce bir isareti olmali.

Ben bir sonraki Microsoft aramiyorum, dedi. Ben dev kazançlar görmek için 20 yil beklemek çok sabirsiz degilim. Istedigim bir Bill Gates ve Paul Allen, ayni anlayis ve heyecanla bir kurus hisse senedi sirkettir.

Iyi bir kurus stok toplama kolay degildir. Sadece sayilari daha fazla. Sonuçta bu geminin çalisan insanlar hakkinda. Liderlik sürüklenen çünkü büyük sirketlerin bir çok liman asla terk.

Bu oldukça basit gelebilir, ama insanlarin büyük bir çogunlugu ilgilendiginiz bir kurus hisse senedi sirketin yönetim ekibi arastirmak asla bahse Ben hazirim

Sizin kurus hisse senedi almak bir kazanan olmak için gerekenlere sahip olup olmadigini ögrenmek ister misiniz? Küçük bir arastirma bu yeterlidir. Sonuçta … halka açik kurus stok sirketleri pay sahibi sorumludur.

Eger sirket çalisan kimin hakkinda herhangi bir sorunuz var ise, (ve gerçekten bu gün ve yas bir olmalidir) kendi web sitesi kontrol. Ya da daha iyisi, sirketin Yatirimci Iliskileri departmani, ya da, çagri, arama ve CEO’su isteyin.

Bir kurus anonim sirket ile dogrudan CEO’su konusmak için güçlü olmak sansinizi oldukça iyidir. Telefon aliyorum ve Bill Gates ve Warren Buffet dogrudan konusma sansinizi degildir.