nasil benim is için tüccar nakit avans alirim

Bir tüccar hesabi nakit avans size gelecek kredi karti islemleri yüzdesi satarak nakit harekete saglar. Yeni bir ekipman gerekir ama bunu göze ya da kredi alma hiçbir sekilde olamaz, o zaman bu mükemmel bir çözümdür. Bu ABD’de öncülük ve en kisa sürede baslatildi olarak Ingiltere’de çikardi edildi. Bu sadece gelecekteki satislarin geri ödeme olarak is genisletmek ve satis artacaktir ekipmanlari satin almak için idealdir.
Satis yavas oldugunda, geri az ödeme, bu nedenle is üzerinde büyük bir yük koyar asla. Asagida nakit gereksinimleri için is nakit avans düsünmelisiniz nedenlerinden bazilaridir.
Gerekmez teminat
Bir is nakit avans teminat veya kisisel garantiler saglamak için gerektirmez. Önceden sadece geçmis kredi karti islemi kayitlarina göre verilir.
i ne kadar olabilir?
Gelismis toplam miktari son kredi / banka karti cirosu dayanmaktadir. Tipik bir pesin 10.000 £ ve £ 20.000 ila, ama biz £ 3.500 az gelismis ve gibi kadar £ 100,000 – bu tüm kredi kartlari ve banka kartlari sizin ciro baglidir.
i nasil ödemek mi?
Geri Ödeme otomatik olarak kart satis bir kabul yüzdesi borçlandirmaya tarafindan yapilir. Hiçbir sabit ödeme planlari vardir; müsterilerinizin ödeme ne zaman isiniz için yeni ekipman satin almak ve artan satis ödemek anlamina gelir, ödeme.
geri ödeme süresi nedir?
Sizin geri ödemeleri Eger karti islemleri yapmak is miktarini kabul yüzdesi olarak alinir. Eger kazanmak zaman ödeme. Eger çok kazanmak yoksa, çok ödemezsiniz. bu is üzerinde büyük bir yük koyar asla böylece temelde inisler ve çikislar ile birlikte çalisir. Degil mi? Clever

Hizli onay süreci
Bir is nakit avans alma süreci çok kolay ve 1-3 is günü sürer. Bir is nakit avans için gerekli oldugunu tüm is Visa, MasterCard veya American Express ile ödeme almaya baslar.
Nakit 10 gün içinde hesabinizda genellikle.

Ihtiyaciniz oldugunda fon
Is nakit avans nakit düsük oldugunda bile ani firsatlari en iyi sekilde yardimci olur. Bu gelismeler isinizi kritik ekipman satin almak için yardim, nakit gereksinimleri ani degisikliklerle basa çikmak için izin. Bir is nakit avans size rekabete karsi is güçlendirmek için gereken bu yeni ekipman satin almak için yardimci olabilir.

Hiçbir kisisel sorumluluk
Borçlunun kredi geri ödeme için kisisel olarak sorumlu olan bir kisisel kredi karti, bir kredi aksine, bir nakit avans alan bir isadami pesin geri ödemek sahsen sorumlu degildir. Aslinda, herhangi bir kredi anlasmasi size önceden ödemek için kullanarak kabul satislarin yüzde kaçinin açisindan sadece bir program vardir. Küçük isletmeler indirimli fiyata gelecek kredi karti kazanç satarak nakit harekete edebiliyoruz.