nasil dogru hisse senedi analiz yazilimi seçmek için

Hisse senedi analiz yazilimi size hisse senedi yatirim oldugunu paranizi yönetmek ve kontrol yardimci teknik analiz yazilimi gibi,? Sa programi bir çok çalisir.

Orada hisse senedi analiz yazilimi çok farkli orada, bazilari da binlerce dolar mal olabilir. Burada hisse senedi analiz yazilimi satin almak için ariyor dikkate almak bazi seyler var.

One bakiyorsunuz hisse senedi analiz yazilimi takili kaç grafik türleri göz önüne almaliyiz. Daha pahali yazilim, daha grafik seçenekleri, olacaktir. Çizgi hisse senedi analiz yazilimi üst kendi benzersiz grafik türleri olusturma olanagi saglar. Hisse senedi analiz yazilimi bulunan en yaygin grafik olarak takip edilmektedir:

Çizgi Grafik: Temel grafik türü menkul fiyat tek bir noktadan komplodur.

Bar Chart: Bir güvenlik fiyat planlamakla en popüler yöntem. Bir çubuk grafik her bir dönem için her fiyat birimi (açilis, yüksek, düsük ve yakin) bir arsa saglar.

Mum grafigi: tüm dört fiyat noktalari kullanarak güvenlik fiyat (açilis, yüksek, düsük ve yakin) arsa

Belki dikkat edilmesi gereken en önemli sey kullanim bakiyorsunuz hisse senedi analiz yazilimi ne tür bir veri tabanidir. Veri tabani zayif ya da desteklenmeyen ise, bilgilerinizi yüksek risk altinda düsüyor olmasidir. Sasirtici bir sekilde, bazi daha ucuz ve daha küçük veri tabanlari saglam bir veri tabani olusturma daha iyi bir is yapmak.

Son paragraf ile ilgili, tek etkili hisse senedi analiz yazilimi ararken arsivlenmis veriler veri tabani ile kullanilabilir olup olmadigini düsünmelisiniz. Bir veri tabani da en azindan, bes yil öncesine gitmek gerekir. Eger borsa oldugunda, sahip oldugunuz en önemli araçlardan biri geçmis egilimler ve olaylar aramak için yetenegidir.

Bunun dogru hisse senedi analiz yazilimi seçimi söz konusu oldugunda, biz düsünmek bir daha fazla veri ile ilgili bir sey var. Seçtiginiz hisse senedi analiz yazilimi manuel olarak fiyat verileri (çogu program bu ancak yapmak) güncellemek için izin verdiginden emin olun.
Bir yatirimci uzak utangaç gerektigini hisse senedi analiz yazilimi tarama seçenekleri Çogu hisse senedi uzman hissediyorum? Hepsi bir analiz ambalajlarda?. Ihtiyaçlariniza en uygun olan hisse senedi analiz yazilimi bulmak gerekir.

Hisse senedi analiz yazilimi elde dikkate alinmasi gereken listede son sey yazilimin kullandigi dil ne tür. Yemek ve borsa uyku sürece, yaygin olarak kullanilan ve kabul edilen bir programlama dili ile gitmek isteyebilirsiniz.

Bildigim kadariyla hisse senedi analiz yazilimi indirebileceginiz gibi,? S, teknik analiz yazilimi indirebilirsiniz çok benzer. Cep telefonlari, PDA (kisisel dijital asistan), PC (kisisel bilgisayar) ya da diz üstü onlar bir internet baglantisi ve Java Apps olanak oldugu sürece uygun seçenekler vardir.

Günün sonunda, hisse senedi analiz yazilim ihtiyaçlarinizi ve istedigi bilgi ve stok artislari katilim artacaktir. Ne kadar ciddi, en iyi arkadasi hisse senedi analiz yazilimi bir yatirimci oldugunu? Yok süphe yoktur.