ne altin krugerrandlarin satin almak için en iyi zamani

Para toplayicilari her yerde su anda popüler altin krugerrandlarin paralar yatirim yapiyor. Krugerrands ile ilgili prim standart Amerikan Altin Kartal paralar ile iliskili primleri daha düsük, ve bu altin krugerrandlarin için yüksek talep için temel nedenlerinden biri olabilir. Degerleri çok para tasiyan altin içerigine göre bu yana altin kergerrands kesinlikle yillar içinde takdir edilmektedir. Krugerrands satin almak için en iyi zamani geldiginde Para koleksiyonerleri soru.

Altin külçe paralar söz konusu oldugunda, altin Krugerrands olusturulan ve diger tüm altin külçe paralar daha darp edilmistir. 70’li ve 80’li arasinda hazirlanmis olan bu madeni paralarin çogunlugu ile 1960’larin sonlarindan bu yana basilan 40 milyondan fazla altin vardir. Ikincisi söz konusu on yilda daha fazla para olusturulmasinda artis tüketicilerin altin tarafindan sunulan güvenli yatirim / enflasyon koruma aradiginiz zaman Krugerrands olan talebin ciddi bir artis kaynaklanmaktadir.

Bir noktada, altin Krugerrands ithali 1980’lerde orta yerli külçe altin satis korumak için kongre tarafindan yasaklandi. Daha sonra, 1990’larin ortalarinda yasakli kaldirdi ve bir kez daha, bu popüler külçe altin madalyonun islem görmeye basladi. Altin Krugerrands o zamana kadar yaklasik on yildir yasaklandi çünkü Ancak, diger paralar daha fazla popülerlik kazandi ve Krugerrands yili fiyatlari önemli ölçüde azalmistir. Yine de, bu paralar 90’larin sonlarinda bu yana popülerlik kazandi. Günümüzün hirsli para toplayicilari ve birçok para koleksiyoncular arasinda en popüler külçe altin ögeleri vardir Bugün hala kendi koleksiyonuna bu Krugerrand sikke eklemek için ariyorlar.

Altin Krugerrands satin almak için en iyi zaman simdi. Durgunluk ve deflasyon ile mücadele için en güvenli ve en yaygin kullanilan yöntem biri olarak, altin küresel ekonomik krizin daha da popüler hale gelir. Günümüzde altin fiyatlari altin Krugerrands en sürekli takdir edilen, artmaya devam. Bir ons, yarim ons, çeyrek ons ??ve onda biri ons çesitleri dahil olmak üzere dört farkli boyutta mevcuttur, Krugerrands çok uygun ve kolayca ulasilabilir. Tüm cephelerde ve sirtlarinda ayni tasvirleri sahip paralar bu tür, 22 karat altin / bakir alasimli karisimi yapilmistir. Bu özel paralar birkaç bin aldim ve günlük olarak satilmaktadir. Fiyat düsük ve zaman içinde deger takdir ayarlayin. Çok para koleksiyoncular bugün bu derece popüler para satin almak bu kadar ilgilenen nedeni budur.