ne dava önceden finansman ve gizlilik hakkinda bilmeniz gereken

Gizlilik ve kimlik hirsizligi büyük sirketlerin güvenlik sorunlari yüksek profilli durumlarda bir dizi sonra haber yer almaktadir. Kimlik hirsizligi harap kredi, tehlikeye varliklari, isten kayip zaman ve önemli strese yol açabilir ciddi bir sorundur. Hemen hemen tüm durumlarda, kimlik hirsizligi zulmedenler sosyal güvenlik numaralari, dogum tarihleri ??ve kredi karti numaralari ve banka hesap numaralari gibi kisisel bilgilere erismek için izin veren bir güvenlik ihlali veya dikkatsiz hareket ile baslar. Hirsizlar baskasi kiliginda tarafindan baskasinin adi ya da açik hesap kredi karti ücretleri yapmak için bu bilgileri kullanabilirsiniz. Gizlilik endiseleri sonucunda, bazi davacilarin dava gelismeler basvurusu endise. Nakit hizli ihtiyaci dava davaci dava gelismeler kaliteli bir saglayici dönmüs olanlar için çok güvenli oldugunu ögrenmek için memnun olacaktir. Dava gelismeler elde hemen hemen hiçbir kimlik hirsizligi riski tasimaktadir bu nedenle dava gelismeler ve bir endüstri lideri lider kurulusu olarak, LawMax müsterilerinin kisisel bilgilerinizi korumak için gerekli önlemleri!

Davalar genellikle tibbi ve mali kayitlar gibi son derece hassas bilgileri içerir, bu nedenle bir dava krediler için de geçerlidir bu tür kisisel bilgilerin güvenli olup olmadigini endise dogaldir. Yasal finans sektörünün lideri olarak, LawMax olabildigince güvenli gibi veri tutmak için pro-aktif olarak çalismaktadir.

* LawMax aldigi Tüm kisisel dosyalari sayisallastirilmis ve güvenli sunucularda saklanir. LawMax istemci, istemci avukati, kamu kayitlari veya baska bir kaynaktan bilgi alir kisa sürede, sirketin kisisel bilgilerin özel kalmasini saglamak için koruma katmanlari güvenli sunucular üzerine tüm kayitlari ve yüklenenler onlari dijital hale getirir. Müsteri dosyalari erisimi olan tek kisi LawMax çalisanlari yetkilidir.
LawMax herhangi bir kaynaktan aldigi * Tüm basili belgelerin en kisa sürede dijital oldugu gibi parçalanmis oldugunu. Bunun yerine güvenli olmayan depolama odalarinda bilgi tutmak daha, LawMax döküntüleri tüm belgelerin kagit hiçbir parçasi yanlislikla ya da, yanlis ellere böylece. Bu kimse fotokopi, çalmak ve hatta LawMax gönderilen orijinal belgeleri görüntüleyebilirsiniz saglar.
* Bir dava kredi talebinin degerlendirilmesi için gerekli LawMax sadece bilgi ister. LawMax kredi bürolari bilgi talep etmez. Sadece bilgi LawMax talepleri, orijinal sikayet, tibbi ya da polis kayitlari, ayrintilar ve diger ilgili verileri bir fatura olarak davacinin dava ile ilgili belgelerdir.
* LawMax sinirlari dava gelismeler onaylanmasi hakkinda karar underwriting profesyoneller küçük bir grup için bu verilere erisim. .
Bir dava önceden verilir * Bir kere, veri LawMax güvenli sunucularda depolanir devam etmektedir. LawMax bu talebi degerlendirmek için bir dava önceden alici ek bir avans talep etmelidirler, o zaman daha kolaydir.
* LawMax hisse hiç kimse ile her istemci dosya üzerinde alir ve olan veri. LawMax herkes ancak istemci ve müsterinin avukat ile bir müsterinin durumda tartismak degil.
* Son olarak, LawMax dava kredi basvuru üzerine kredi kontrolleri çalismaz, ne de büyük kredi bürolari için herhangi bir islem raporluyor. Bir dava önceden dava degil, davacinin varlik veya gelir karsi haciz oldugu için, bir dava önceden alicinin kredi raporu görünmüyor bir islemdir. Bu nedenle, davacinin kredi notu ya da kredi puani etkileyemez.
LawMax gizlilik politikasi hizmet en üst düzeyde ve kimlik güvenligi mümkün olan en yüksek düzeyde dava davaci saglamak için tasarlanmistir.