ny en oxford birlik kulüpte luca Longobardi güç sunumu

ne artan birlesme ve satin alma faaliyetlerinin harekete geçiriyor?
Birlesme ve satin alma faaliyetleri önemli ölçüde son üç ay içinde artmistir. May 2010 ile bugüne kadar Yil, ABD orta piyasa M & A islemleri, 2009 yilinda ayni dönemine göre% 77 bir kazanç 2.251 olarak gerçeklesti. 489 ABD orta piyasa M & A islemlerinin toplam Mayis 2010’da açiklandi ve önceki yillik dönemde% 85 artis ve ayni zamanda 2000 yilindan bu yana en büyük ikinci aylik rakam. Bunun önemli bir artis harekete geçiriyor?

Eyalet Baskenti, sürekli temel faktörler gözlemledigimiz bu sürücü birlesme ve sektörün kapsami, is hizmetleri yatirim bankaciligi müsterileri için ve genellikle özel isletmeler için islemleri yükselterek satin alma ve sermaye.

Bizim anahtar endüstrilerin her biri kendi temel sürücüler var, ama genel olarak burada bazi önemli egilimler sunlardir:

Özel Sermaye Çikinti: Özel sermaye gruplari, bu emeklilik fonlari, sigorta sirketleri, zenginlikleri ve özel sirketler yatirim için kurumsal yatirim araçlari gibi kurumsal yatirimcilarin sermaye agrega bu profesyonel para yöneticileri, yatirim yapilabilir sermaye üzerinde 425.000.000.000 $ var. Bu sermaye varsayalim iki kez sunuldugunu, bu satin alma gücü yaklasik $ 1400000000000 olur. Bu fonlar genellikle sahip bes yila kadar yatirimlarini yapmak veya taahhütleri sona erer. Birkaç son iki yilda sermaye yatirim beri, bunlar son derece firsatlar yapmak incentivized vardir. Kaliteli orta piyasa firsatlar için bu talebi satmak isteyen is sahipleri için iyidir.

ABD Kurumsal Nakit Degerler: ABD sirketlerinin kayit herhangi bir noktada daha fazla nakit düzenliyoruz. Federal Rezerv finansal olmayan sirketlerin nakit ve likit varliklar üzerinde 1840000000000 $ oldugu bildirilmistir. Nakit bazi “kara günler” amaçlidir, ancak bazi stratejik satin almalar hedef içindir. Bu halka açik sirketlerin büyümek gerekir ve bunu yapmak bir yolu satin almalar geçer.

Sanayi Aktivite ve Sanayi Sirketi Devralmalar talebi: Bizim ekonominin sanayi sektörü saglam ve GSMH gelistirmek için büyük bir katki olmustur. Ayrica, kaliteli endüstriyel sirketler için alicilar tarafindan talep oldukça dramatik gibi yüksek islem degerleme yansitilir kalmistir. 2006 öncesi, sanayi firmalari genellikle 7.5x isletim kâr (FVAÖK) için 6x için satti. M & A pazar tepe (orta 2008 ile 2006) boyunca, 8.5x için 9.5x FAVÖK için satiyorsaniz. Mevcut talebine göre, ortalama büyüme ile düsük riskli sanayi sirketi bu ayni “zirve” katlari olusturabilir.

12 Ay Çalisma Kazanç Firar Gelistirilmis: Gösteren finansal performansini artirmak, bir geride kalan 12 aylik bir süre içinde özellikle faaliyet kâr (FVAÖK), basarili bir islem için önemli bir bilesenidir. Birçok sirket ya yakin ya da zaten durgunluk derinliklerinde sirasinda 12 ay zayif ay ötesine tasindi. Simdi aliciya rahatlik saglar ve önümüzdeki gelecekteki büyüme gösterir kati kazanç, 12 ay üst üste bir dizi gösterebilir.

Artan Vergiler riski: En sermaye kazançlari vergisi ve kisisel gelir vergileri artiyor inaniyorum. Bu vergi orani bir gerçeklik haline artislari önce bu nedenle, bazi sahipleri bir satis tasarliyoruz. Bir çikis dikkate Isletme sahipleri bir vergi artis oranlari kadar gitmek sonra kadar bekleme vs artik sonra vergi gelirleri üzerinde yaratacagi ne etkisi dikkate almak gerekir. Sahipleri bir is satmak için beklerseniz, onlarin is bir satis bugün vergi gelirleri sonra ayni elde etmek için üretmek için fazladan kazanç hesaplamak gerekir, farkli dedi. Açikçasi, pek çok degisken cevap içine faktör, ancak ek kazanç 5% 15% olusturmak zorunda ortak bir cevaptir.