para güvence para ipuçlari kayip.

Para Eksik, sahipsiz para ve ücretsiz para uzunca bir süre kodlardan olmustur. Baslangiçta para bu tür hakkinda çok süpheci insanlar yavas yavas varliklarin bu tür güvenilirligini daha bilinçli hale geliyor ve onlari iddia girisimleri yapiyoruz.

Insanlar giderek artan sayida onu aramak basliyor para kayip onlar borçlu büyük bir sans oldugunu farkina gibi. Devletler para ödemeleri eksik yilda milyonlarca yaklasik ödüyoruz.

1. para para kayip olur nasil

Bankalar, sirketler ve devlet kurumlari da isim ve adresleri, nedeniyle hesap numaralari hatalar için düzenliyoruz para izini kaybetmek zaman dolar her yil milyonlarca kayip olur.

Para kayip diger kaynaklari bilmiyorum size borçlu var eski ödeme çekleri, vergi iadesi, temettü, tahvil, hisse senedi, sigorta gelirleri, unutulmus mevduat hesaplari, güven para ve hatta miras vardir.

Konumlarini kaymasi sirasinda bir acele, özellikle de insanlar sadece kendi hesaplari ve çek izini kaybetmek pek çok durum vardir. Bütün bu varliklar “para yok” basligi altinda hükümet ve bankalar ile toplanir.

2. sabit Kazanilan para tutmak sekmeleri önemini fark

Simdi eksik para nerede ve howabouts bilmek gelmis, bize beklenen ilk sey bizim hisse iddia bankalar ya da devlet hazineleri için acele edilir.

Ama insanlar genellikle önemli bir görev veya dikkat gerektiren sorumluluk görmezden. Biz basligi altinda bugün iddia ne olursa olsun para kayip aslinda bizim para, para bizim tarafimizdan kazandi, para bazen önce bizim tarafimizdan yatirilir.

Hükümet ya da bankalar o kadar çok gün için para tutmak için bize ilgi her türlü ödeyecek DEGILDIR. Yani, onlar zaman herhangi bir noktada banka veya devlet kurumlari insafina için herhangi bir para birakmayin emin olmak için vatandaslarin sorumlulugundadir.

3. para ve hesap bilgisi kadar güncel tutmak

Eger ikamet vardiya tüm parayi düzgün bir sekilde yeni adresinize aktarilmasi emin olun. Bugün para kayip seklinde hesaplarinizi geri almak için sans olabilir, ama her zaman sansli olacagim beklemeyin. Varliklarinizi üzerinde icra biraz dikkatli sonsuza kadar sizin elinizde olmasini saglayacaktir.

4. para nerede oldugunu biliyor

Hesaplarinizin bir kayit yapmak ve tüm hesaplarini eklemeyi unutmayin: çek ve tasarruf da dahil olmak üzere banka hesaplari, hisse senetleri, tahviller, sigorta, kamu mevduat, mevduat diger hesaplari vs

5. baglanti kurmak

Para tutma ya da en azindan her yil bir kez ödeme kurumlari basvurun. Onlar dogru iletisim bilgileri var ve size ulasamaz durumunda alternatif temas birakin dogrulayin.

6. sadece hareket etmiyor

Eger tasidiginizda, hesap listenizi geçmesi ve iletisim bilgileri güncellemek için emin olun. Bu arada posta iletilmesine oldugundan emin olun.
Onlari düzgün kapatmak için yarar Iletisim ve hesabina gelebilecek tüm mevduat geri almak. Bu ayni zamanda hesap tam olarak ödedi ve ücretsiz giderse kredi etkileyecek bir denge ile sol degildir saglayacaktir.

7. Bir tonoz olmayin

Para nerede oldugunu bilen yaninda emin birisi olun. Bu da güvendiginiz kisilere yapmak, ancak mali konularda bilen tek kisi olmak istemiyorum. Bir sey olur ya da yardima ihtiyaç durumunda bu sabit Kazanilan para terk para dikkate alinmasi gereken sol degildir saglayacaktir ve daha sonra sonunda para eksik olarak sona erecek.

Bu basit ipuçlarini takip paranizi güvenli kalir ve para eksik olarak hükümet tarafindan tutulan diger milyarlarca ile bitmiyor saglayacaktir.