paraya çevirmeden

bu yüzden komisyon ettik

Bir kez bir kurus hisse senedi ile büyük bir basari elde ettik, size avantaj ve faydalar en üst düzeye çikarmak, böylece paraya çevirmeden hakkinda mantikli düsünmek isteyebilirsiniz.

Örnegin, tablonun tüm para kalktiktan ve bir ev ya da bir tekne satin alma ya da bazi dis isin getting her zaman iyi bir fikir olmayabilir, ama bu, yine de için tüm yapiyoruz degil mi. Eger daha da kazanç bekliyor, para binmek stok izin verirsen Öte yandan, hisse senedi çökecegini ve tüm kar elden gidebilecegi. Bu durumda, bu tekne satin almak için daha iyi olurdu …

varlik oranlarda

Daha deneyimli yatirimcilar genellikle kullandiginiz bir saglam bir strateji mülklerinin bir kismini satiyor. Eger hisse senedi daha yüksek ya da gidecek emin degilseniz, bu iyi bir yaklasimdir. Örnegin, size isletmelerin 1/2 satmak ve diger yarisi binmek izin verebilir. Bir stok söz konusu hisse senedi bile bir sonraki çöküs en az bile kirmak sizi birakir gibi,% 100 artti kez bu oranlar popüler, ama yine de daha fazla fiyat takdir yararlanmak için olsun.

Ne Ilgilendiginiz baska bir yatirim bulduk? Sen masaya orijinal stok 1/3 birakabilir, 1 / nakit 3 almak ve yeni yatirim içine 1/3 koydu. Oranlari durum gerçekten baglidir, ancak genel kavram özellikle uçucu kurus stoklari yatirim yönelik çok iyi bir yöntemdir.

ev para ile oynamak

Bu pazara geri kazanimlar koymadan önce ticaret biraz zaman çikarmak için iyi bir fikir olabilir. Anlasilir karinizi sonra adrenalin ya da duygu üzerinde çalisiyor olabilir, ve bir kez daha duygu içermez kadar ticaret için iyi bir fikir degildir. Yatirim çok mantikli ve sikici is olmalidir.

Vegas adli bir kavram vardir ‘ev para ile oynamaya.’ Kisacasi, onlar kumar onlar ile yürüdü kapidan para ile daha casino kazanç ile riskli olmasi çok daha muhtemel oldugunu bulmuslardir. 1 $ = 1 $ erken gece üzerinde büyük kazanan bir oyuncu o para ile anlamsiz olmasi muhtemeldir ise, ve bir kez üzgün o hepsini kaybetti degil.

Ayni kavrami borsa yatirim için de geçerlidir. Sadece bir stok kapali birkaç bin yaptiysaniz, o ilk kazanan sirket almak yardimci ayni yöntemi izleyerek bir sonraki ‘sicak sey’ içine dökümü olasiligi daha yüksektir. O zaman duygularinizi yatismis olabilir ve mantik tekrar tekrar almis çünkü bu sorun kolayca, baska bir yatirim içine sermaye koyarak bir hafta önce ya da iki alarak önlenebilir.

geri almak

Bir stok çalisma kadar büyük bir sonra bozdururken da daha sonra geri alma niyetleri varsa iyi bir fikirdir. Genellikle kar girenlerin, geri hisse fiyati itecektir hangi noktada size sadece az satmisti daha düsük fiyatlarla hisse geri nakit kar lavabo olabilir.

ben disari nakit yoktu inanamiyorum!

Ne çok erken satis daha kötü? Sag, çok geç satis. Deneyin ve bir stok tam üst almayin. Bu sadece sans eseri yapilabilir ve hiçbir profesyonel tüccar hiç sürekli toplama ticaret dipleri veya üstleri yakin geldi. Bunun yerine, sizinle mutlu oldugunu da hisse iyi bir kazanç yaptik zaman, masadan karinizi almak. Daha sonra tekrar bakmak ve hisse yüksek giderseniz pisman degilim. En kisa sürede kar pisman baslangiç ??olarak, size dünya üzerindeki en büyük oyun, bu için biçilmis kaftan olup olmadigini yeniden gözden var.