pazarlik bitmemis ev satin vardi edilecek

Bitmemis evlerde çok para kazanmak ve kendinizi bu süreçte yeni bir ev almak için harika bir yol sunuyoruz. Eger yarim kalmis bir ev satin alirsaniz, aylik ipotek ödeme düsük tutmak ve ayni zamanda ilk yatirim düsürebilirsiniz. Ayrica kolayca üzerine ekleyin ve bu süreçte tasarruf daha büyük bir temel boyutu yani, satin almak mümkün olabilir.

Normalde, bitmemis mars evleri üst kattaki alan yarim birakmak. Buradaki soru yarim kalmis bir alana koymak istiyorum ne kadar sermaye oldugunu. Bazen de, yarim kalmis bir ev bitmemis, sihhi tesisat, veya elektrik yönleri çerçeveleme, çati birakabilir. Eger bir satin alma yapmadan önce, her zaman bitmis gerekenleri bitirmek için ne kadar para karar vermelidir.

Bakiyorsun ev bir garaj için planlari varsa, garaj ile gitmek karar verirseniz, size binlerce kaydedebilirsiniz. Evin üzerine gitmek için planlanan baska bir bagli oda varsa bunu vazgeçmek karar verirseniz Öte yandan,, sadece kadar kaydedebilirsiniz. Sadece planlari bakarak tasarruf için de yöntemler her zaman vardir. Bitmemis evleri diger sadece onlari birakarak para bir çok kaydedebilirsiniz hangi yani Yüklenenler planlanmis olabilir.

Eger her zaman akilda tutulmasi gereken bir sey oldugunu. Insaatçilar onlar bir ev insa etmek için planladiginiz mülkiyet bir parça elde zaman, onlar kendi evlerine mümkün oldugunca çok para kazanmak yapabilecegi her seyi yapacagiz. Muhtemelen hepsi kabul etmeyecegini karsin, onlara bu fikirleri kabul almak mümkün olabilir. Bina evleri çok karli bir is olabilir – birçok sirket planlari için çagri tam olarak evlerini insa etmek gibi neden olan.

Bitmemis evlerde bakarken, ayni zamanda bankalar kabul etmeye istekli ne bakmak gerekir. Bir ipotek almak planliyorsaniz, çogu banka ev durumu yasayan yerel kodlari kadar ve emin gerekir. Bunun anlami, bir oturma odasi, yatak odasi ve diger odalar bitmis olmasi gerekir olmasidir. Ev bitmemis olmasi açisindan biraz eksik ise, çogu banka bir ipotek vermeyecektir.

Bankalarin çogu ayni zamanda hissediyorum bitmemis ev ipotek kapatmak için bilinen bu varsayilan durumunda sorun satis olacak. Normalde, tüm alt katta alani peyzaj çogu ile birlikte, bitmis olmasi gerekir. Çogu durumda ev üreticisi sadece banka karsilamak için humus ve çim çogunlugu yapmak gerekir karsin, bir kismi kendiniz yapmak ve para kazanmak için mümkün olabilir. Bu yarim kalmis bir ev yatirim yapmadan önce her zaman banka ile kontrol etmelisiniz bitmemis evlerde, geldiginde Bankalar siki gereksinimleri vardir.

Çogumuz zaten bildigi gibi, yarim kalmis bir ev satin konut piyasasi içine almak ve kendi ev almak için mükemmel bir yol saglar. Bitmemis evleri de potansiyel alicilar aile ile birlikte kendi evine büyümeye sansi saglar. Para tasarrufu ilgileniyorsaniz, size olusturucu konusmak emin olmalisiniz. Bu sekilde, plan gidip orada olmak gerekmez karar verebilirsiniz. Çogu durumda para bir çok kaydedebilirsiniz ve hala kendinizi ve tüm aile için yil ve anilari yil saglayacak bir ev alabilirsiniz.