Ponzi sizin hyip yatirimlari korumak sürme yorum

Ponzi Binme HYIP yatirim dünyasina kilavuz “bilmeniz gereken tüm” oldugunu iddia ediyor. Bilmiyorum durumda, HYIP program yöneticisi para karsiliginda son derece yüksek oranda teslim edebilmek için iddia anlamina gelir yüksek verimli yatirim programi, anlamina gelir. Açikçasi bu, bir Ponzi olasiligi getirir hangi yeni mevduat eski mevduat çekme ödeme ve ödeme tutmak için, program her zaman artan bir oranda yeni mevduat almak gerekiyor. Gerçek su ki HYIP programlari Ponzi olan vardir.

Dogal olarak bu gerçegi ve Ponzi türü programlar yatirim yüksek risk nedeniyle, bu ürün satin alma konusunda çok kuskuluydu. Ürün pdf formatinda bir e-kitap olarak sunulan, ve dürüst olmak gerekirse aslinda uzunlugu oldukça kisa oldugunu. Kitap bu iyi bir sey oldugu ortaya çikiyor ancak, uzun sadece 14 sayfadir. Bilgileri dogrudan, noktasina düz vardi ve gereksiz seyler yoktu. Gerçekler Tamam o zaman tamam vardi. Orada eksik bazi bölgelerde ama müsteri hizmetleri hizli bir e-posta tüm sorularima saat içinde cevap vardi.

Bu ürün yer alan bilgiler bulunmamaktadir. Emin forumlari ve diger yerlerde bu bilgilerin bir kismi bulabilirsiniz, ama yazarin tüm digerlerinden öne kendi bazi stratejiler gelistirmistir. Ister inanin ister inanmayin, size ödenen ve hayir, yöntemi sadece para çekme tüm hesap bakiyesi degil almak için para çekme talep etmelidir nasil özel yöntemler vardir.

Genel olarak, birçok bilgi küçük, kolay anlasilir raporda dolu. Kisa bir bilgi dolu raporun yarari aninda yakala ve raporda tüm bilgi ezberlemek ve arama gerekir gereksiz metin höyük bilgi çekin zorunda kalmadan max için kullanabilirsiniz olmasidir. Bu ürün, kalp, bilginin bu parça alir.