Rehine yatirim 7 içeriden sirlari

Ilk olarak, kisa bir satis tam olarak nedir? Kisa bir satis yerine rehine yürütmek zorunda borçlu olandan daha az kabul kredi almak baska bir sey degildir. Haciz bankalar için pahali ve bazen uzun zaman alabilir. Böyle yaparak onlar gecikme önlemek ve haciz yürüten ile iliskili mal olabilir çünkü kredi kisa satis açiktir.

Neyse, baslayalim bakalim …

IÇERIDEN GIZLI # 1: “Sadece zaten paket siparis!”

Yeni ve deneyimli yatirimcilar ile ortak bir hata hem bir özellik kisa bir satis kabul eder IF borç veren istemektir. Eger ilk kez açiga satis departmani ile temas yaptiginizda, yapmaniz gereken tüm paket siparis oldugunu. Ve size bunu FAKS onlara sormalisiniz siparis zaman. Eger herhangi bir gecikme göze alamaz gibi, size posta isteyin yok.

Açiga Satis paketi sürecin en önemli parçalarindan biridir, ve paket SIZE is demek borç veren göstermelidir.

Simdi birlikte bu paket koyarak baslayalim …

IÇERIDEN GIZLI # 2 – “Bilgi Asiri yük”

Her açiga satis yanlisi her zaman banka onlar için sorun daha açiga satis paketinde daha fazla bilgi vermek gerektigini bilir. Eger onlara daha fazla bilgi, daha hizli borç veren bir cevap vermek mümkün olacak. Bir borç veren söyler zaman gerçegi onlar paketini almak MUYDUNUZ olmasidir paket aldi ama bir sekilde eksik buldu ve sadece geçti hiç bir az bilinen bir gerçektir. Bu millet performans ödeme ve ihtiyaç duyduklari bilgileri için sizi takip bosa zaman ave yok. Ya dogru olsun ya da hiç göndermeyin … bu kaybi mitigator tutumu var.

Borç veren bu ögeler için sormuyor bile, basarili rehine yatirimci (diger seyler arasinda) dahil etmek bilir:

1. Paycheck taslaklari, vergi, ve son banka hesap ekstrelerini (onlar durumda destekliyorsa)
2. Ev sahibi kendi ipotek ödemeleri arkasinda var neden ayrintili bir el yazisi sikinti mektup
3. Az (ya da hiç) sarta ile Satin Alma ve Satis anlasmasi
4. Bir tahmini net levha, aka HUD-1 (Bu EasyHUD.com için bir utanmaz fis olabilir?)

Gönderdiginiz edecegi tahmini net sayfasi (HUD-1) borç veren paketinden çeker ilk seylerden biridir. Onlar hemen taninabilir KIRMIZI BAYRAK ariyor baslayacak. Eger HUD-1 “Açiga Satis hazir” nasil biliyor musunuz? Ögrenmek için EasyHUD.com ziyaret edin!

Sizin Açiga Satis paketi gitmek için hazir mi? Peki, karinizi maksimize etmek istiyorsaniz zaten borç veren elinde olmali!

IÇERIDEN GIZLI # 3 – “Yerlerinize, GO, set olsun!”

Eger borç veren sizin açiga satis paketi gereksinimleri olsun en kisa zamanda, bu 24 saat içinde geri borç veren tamamlanmis ve almak. Biz Insider Gizli 2. ele ögeleri eklemeyi unutmayin.

Eger çok siki bir zaman çizelgesi ile çalisiyoruz ve ne kadar erken borç veren elinde paketi almak unutmayin, ne kadar erken onlar teklif gözden baslayabilirsiniz. Evin açik artirma ile satisa kadar bazi eyaletlerde sadece banka rehine baslar zaman 21 gün olabilir!

Borç veren paket gözden baslar sonra, basinç kadar açik olur! Bu GERÇEK para kazanmis yerdir müzakere süreci, baslamak üzeresiniz.

IÇERIDEN GIZLI # 4 – “numaranizi nedir?”

Sizin Kisa Satis yaparken mücadele edecek en zor savaslarindan biri telefonda dogru kisi almak için çalisiyor.

Süper basarili rehine yatirimcilar tüm telefon üzerinde Zarar Azaltma uzman baglanti kurmaya zar çekim gibi oldugunu kabul edecektir. Rehine basvurularin (olmuyor ki!) Kisa bir süre yavaslatmak sürece, aslinda telefonda kredi almak zor bir zaman olabilir.

Eger teklif isleme olacaktir zarar azaltma uzmani ile temas ne zaman, asagidaki bilgileri almak emin olun:

1. Zarar Azaltma uzmanin dogrudan uzantisi
2. E-posta adresini (her zaman bir yedek olarak kisisel e-posta adresini denemek ve almak)
3. Bir kapak sayfasi ilettiginiz her zaman içermelidir kendi faks numarasi ve olsun veya olmasin
4. Onlarin posta adresi durumda resim göndermek gerekir, bir Sen (ipucu, ipucu) dikkat ederiz, ya da diger belgeler.

IÇERIDEN GIZLI # 5 – “Ne kadar düsük gidebilirsiniz?”

Simdi, sizin sesli geri alamadim zaman, iletisim yildirim baslatmak ve iletisim yapma sansinizi artirmak için hazir olacak.

Her yatirimci her zaman ilk kez kabul alacak teklifler yapmak için “sihirli formül” bilmek istiyor. Sadece o kadar kolay olsaydi …

Alirsiniz indirim borç veren borç veren çilginca degisebilir. Onlar kabul edecek son indirim indirim için çalisiyoruz kredi türüne (FHA, VA, vb, Konvansiyonel) bagli olabilir, arkasinda ne kadar ya da ne kota ay içindir.

Sizin teklifiniz yaparken, ben büyük bir basari ile kullanmis bir kural ilk ipotek ve ikinci 10% üzerinde emri tutarinin 50% sunmaktir. Eger indirim için üçüncü bir ipotek sahip olacak kadar sansli iseniz, onlar% 1’den fazla alma umutlarini öpebilirim -% 10 elveda!

Tüm banka yapabilirsiniz teklif yükseltmek için size, çünkü bu teklifi çok düsük oldugunu Korkma. Onlar teklif gülmek veya asmak, bu yüzden endiselenmeyin olmayacaktir.

Eger rehine yatirim ve is konusunda ciddi almak için karar verdiginizde, size “uzmanlari” kullandiginiz ayni araçlari erisim gerekir. Sen EasyHUD.com gerekir!

IÇERIDEN GIZLI # 6 – “gicirtili tekerlek yag alir”

Biz Insider Gizli # 4 tartisildigi gibi, ülkedeki her borç veren kredi sonuçta rehine neden olacaktir varsayilan, girmeden bogulmus ediliyor. Ben onlar çalisiyoruz dosyalari yüzlerce oldugunu söylediler Zarar Azaltma uzman konustum, bu nedenle size teklif ele atanmis Zarar Azaltma uzmani ile iletisim açik kanallarda tutmak dayanilmaz derecede önemlidir.

Borç veren paket vardir ve size takip ZORUNLU asagi, onlari izlemek takip için biliyorum Simdi, TAKIP! Bu ciddi banka gösterecektir, ve en kisa sürede de açilir gibi anlasma ile herhangi bir potansiyel kirilmalarin hakkinda bilecek. Eger aramak için inisiyatif almak için borç veren beklemek, bir uzun süre beklemek için olabilir. Bankalarin kisa satis bölümlerinde sahip tüm dosyalari ile, aslinda özen için tesekkür ederiz.

IÇERIDEN GIZLI 7. – “HAYIR Ne demek istiyorsun???”

Emlak yatirim basarili olmanin anahtari bugün ihtiyaç bugünkü nakit akisi dikkat çekmek için oldugunu. Eger nakit akisi tüm koyarak talihsizlik bir anlasma sonucunu ihtiyaci vardi, o zaman bir sey yanlis giderse ve isiniz için yakit (cash!) hayata degil ne zaman ne kadar sefil biliyorum.

En kredi günümüzde indirim veriyoruz ragmen, isteyin sirf bunu alacak garanti etmez. Her zaman her ihtimale yemek firsatlar en az birkaç olmalidir nedeni budur.

Hiçbir sey olmuyor asla büyük bir indirim ile ilgili tüm heyecan almak daha kötüdür.

Daha iyi es zamanli firsatlar tasima olsun, ne kadar erken Kisa Satis yapiliyor büyük para sizin dilim disari oyma baslar.

Sana “bir Açiga Satis Teklif yapma zaman Bilmeniz Gereken Içerdekiler ‘7 Secrets” keyif aldik umuyoruz. Bana zaman ve tekrar tekrar söylemek duydum gibi, bu 7 sirlari sadece www.EasyHUD.com ve online koçluk bölümünde bulabilirsiniz bilgilerin “yüzeyinde çizik tirmalama” vardir.