Sabit maaslar güvenli bir yatirim seçenegi

Sabit maaslar öngörülemeyen bir finans dünyasinda öngörülebilirligi saglayan güvenli bir yatirim seçenegi vardir. Bu para kaybetme riski bir sürü olmadan emeklilik geliri garantili bir akisi arayan herkes için mükemmel bir seçenektir.

Çogu insan bir çok degisiklik gösterir ve bir yatirim seçenegi olarak güvenli degildir degisken rant, asina. Genellikle yillik veya üç aylik düzenli olarak ayni ödemeleri, almak için sabit maaslar ile bu farklidir.

Bu sabit seçenegi ile gitmek insanlar bazi potansiyel kayiplari karsiliginda güvenlik bir sürü almak. Bu daha da gelir yüksek miktarda getirerek ile iliskili risk almak isteyen daha gelir güvenli bir akisi isteyen yatirimcilar var.

Degisken rant insanlari çeken tek sey sabit yatirim ile çok daha yüksek ödemeler getirme potansiyelidir. Degisken Hesap daha fazla risk alir ve daha fazla para kaybedebilir, ancak daha yüksek bir getiri orani bagimli gelir diger türleri olanlar için cazip olabilir. Sermaye endeksli maaslar ilke kaybi olmadan döner, gibi pazar potansiyeli sunan sabit maaslar vardir. Bu sözlesmeler yatirim özsermaye endeksli maaslar esit olusturulmaz, bu nedenle dikkatli devam.

Sabit rant sadece onlar, güvenebileceginiz bir gelir güvenli, istikrarli bir çizgi isteyenler ile popüler. Bunlar para ile fazla risk alarak ilgilenen insanlar degildir.

Sabit maaslar bagimli emeklilik geliri yedek kaynaklarina sahip olmayan firmalar için uygundur. Ayrica emeklilik yakin olan ve sadece kendi döner ile oynamak için vaktim yok insanlar. Bu daha uçucu degisken rant ile birlikte ekstra risk almak istemiyorum olanlar için emeklilik yatirim istikrarli bir, güvenli formu kalir. Baska seçenekleri ile gelen döner daha yüksek miktarda olabilir, ama bu diger seçenekleri de sabit yatirim kadar güvenli degildir olabilir.