seçeneklerini kullanarak zenginlikleri için tembel adam yol

Ben her zaman tembel bir adam degildi. Aslinda, sonunda tutarli bir ikinci bir gelir kazanmak ve bir elde etmek için yol boyunca darbe ve hatalari ile, hisse senedi ve ticaret seçenekleri analiz etmek için ögrenme uzun bir yol (Tamam, belki 4 yil biraz sizin için degil uzun), gelmis % 78 ay orani aylik kazanma ortalama.

Peki neden kendimi tembel adam seçenekleri tüccar diyorsunuz? Bu okuma çogu millet, ben seçenekleri ticaret ile ilgili olmayan bir tam zamanli bir is var gibi, ben ibadet için bir din var ve diger hobileri var, benim degerli zaman geçirmek için harika bir ailem var. Nasil, ticaret seçenekleri ögrenmek için insanlara tahsis kisa degerli zaman göze teknik grafikler çalisma, finans haberleri, çalisma sirketlerin mali raporlar, vs, vs, vb okuyabilir? Tembel adam yolu – Ben basarili seçenekleri hizli ve öfkeli bir sekilde ticaret nasil anlamaya vardi bu yüzden!

Bu yüzden kendimi basarili bir seçenekleri tüccar düsünüyorsunuz? Peki, hizli cevap duruma göre degisir oldugunu. Basari gözündedir bulunmaktadir. Ben% 22 hakkinda basarisiz islemler (para kaybetmek berbat anlam) ile yaklasik 78% benim basarili esnaf (karli esnaf anlam) olasiligi tutmak mümkün olmustur, çünkü kendimi nispeten basarili düsünün. Bu geçen yil arti tutarli bir sicili olmustur.

Benim kazançlar (daha az yakin için% 140 geri dönüs bir kazanç vardi daha sinirsiz iken benim ticaret stratejilerinin en az (Ben ne ticaret girmek bile önce kaybedebilir en oldugunu bilmek anlaminda) benim kayiplari tutmak içindir 2 hafta. Gerçek olamayacak kadar iyi? Ben kendimi çok 😉 için söyledikleri tam olarak ne.

Ben de herhangi bir ticaret benim ticaret para% 10’dan fazla risk yok emin olun.

Son olarak, benim ticaret çesitlendirmek. Farkli tür boga çagri yayilmasi gibi stratejiler, demir condor, ayi-koymak yayilmasi, veya düz aramalari kullanmak ya da seçenekleri koymak.

Iyi ay, eve bir yüksek 4 rakamlar kar (Ben tam zamanli bir is daha bu iyi bir ay boyunca benim seçenekleri ticaret daha yapti!) Getirmek. Arasinda Büyük olasilikla, benim kar ortalama aylik orta 4 rakamlara 3 yüksek (hiçbir kötü hala oldukça benim zaman talep ediyor tam zamanli bir is tutmak dikkate alinarak). Burada anahtar kaybetmek daha kazanmak, ve kayiplari daha büyük kazanmaktir.

Ve ben sadece (evet, ben de dotcom büstü sirasinda yandi, ama sadece bir kaç bin dolar için 7 yil önce borsa yatirim 100 $ ile baslayan düsünmek. Ben 6 veya 7 kaybeden insanlarin korku hikayeleri duydum rakamlar).

Ben seçenekleri ticaret ögrenmek isteyen herkes için bu blogu olusturmak istiyorum neden üzerinde uzun ve sert düsündüm. Ben paylasmak için degerli bir sey var gibi hissediyorum, çünkü en büyük nedeni oldugunu tahmin. Yerimden, ben arkadaslarima hiç seçenekleri ticaret ile ilgili gerçek bir bilgiye sahip oldugunu fark. Bana verdi nedeni seçenekleri ticaret çok riskli ve kazanmak daha kaybetmek olmasidir.

Ben seçenekleri ticaret ile deneyimlerini onlara sordugunuzda, iyi onlar ya da herhangi bir ya da onlarin bir ve tek seçenek ticaret para kaybetti ve seçenekleri ticaret çok riskli oldugu sonucuna yok ne, sanirim. Beni rahatsiz eden ne çok insan bir tarih bulma gençler gibi esnaf yaklasimlar oldugunu. Onlar ilk olarak arastirma yapmak için zahmet etmeyin ve oyunun bir vurmak ya da özledim tip.

Yeter artik. Orada seçenekleri ticaret hakkinda pek çok yanlis ve ben bu mitler gidermek için bir arayis duyuyorum. Evet, dogru seçenekleri ticaret riskli olabiliyor. Ancak, tüccarin bilgi, beceri ve disiplin olarak sadece risklidir. Yeni baslayanlar bir çok bir seçenek üzerinde büyük bahis, ya da marj borç ve isler iyi gitmez, onlar her seyi kaybetti. O seçenekleri ticaret demiyorlar, o kumar diyoruz.

Benim Bültenimize üye olun ve hisse senedi ve seçenekleri ticaret benim kendi kisisel yolculuga götürür. Ben, ben ögrendim, ve ben bile su anda ya da yapmak üzere oldugum esnaf hakkinda konusacagim dersleri kullaniyorum stratejileri paylasacak. Ben yapiyorum neden bir parçasi kendi bencil bir nedenle oldugunu ve daha önce yaptigim hatalari yapmiyor kendimi konusmaktir. Tüm benim okuyucu seçenek ticaret ögrenmek için karli ve eglenceli olabilir fark için Ancak, benim ana hedeftir.

Ben dikkatli ve reddi bir kelime (birisi benim bloglar yanlis ve bir kurus hisse senedi opsiyonu olarak onlarin bütün tasarruf düsmek ve gömlek kaybetmek çünkü beni dava olacak düsünce durumda) eklemek istiyorum. Ben lisansli bir yatirim danismani degilim. Ben yatirim Holy Grail iddia yok, bu yüzden kendi sorumlulugunuzdadir yatirim lütfen. Ben yok, ve benim tavsiye veya öneri üzerine hareket ya da esnaf benim esnaf ve kayip para takip seçerseniz, sorumluluk iddia olmaz. Gerçekten kendi durum tespiti yapmak için kendinize borçlu ve herhangi bir kazanç veya kayip kendi sorumlulugundadir çünkü Tabii ki, ben de sizin karli esnaf sorumlulugunu iddia etmiyorum. Ben, ancak, benim bloglar bir gerçek ve kaliteli içerik saglayan sorumluluk aliyoruz.

Seçenek ticaret bir get kisa yoldan zengin degildir. Eger bu kadar olmasini bekliyoruz, o zaman kayit etmeyiniz. Bu seçenekleri tembel adam sekilde ticaret ögreneceksiniz, ama bu basarili bir seçenek tüccar olmak için sizin açinizdan herhangi bir islem oldugu anlamina gelmez.

Yolculugumuza baslayalim …..

Patrick a.k.a tembel adam tüccar

Yukari, yukari ve uzaga!