sinyalleri bir hisse senedi düsmeye hazirlanan

Degil bir ruh kadar çok bir deyisle söyledi, ama biz depresyon kapanis asamalarinda bulunmaktadir. Piyasa yükselmeye ve stabilize olarak düsecek bir süre içinde, bir hisse senedi zayiflatmak üzereyken tanimak için çok önemlidir. Herkes temel bilir. , Alt par kazanç olusturmak sirketlere yatirim Shun ciliz nakit akisi, ya da yeterli bilanço daha az bulunmaktadir. Öte yandan, bir hisse senedi bu rüzgarli ekonomik havalarda tuvalet içine düsecek tutabilen diger saldirgan özellikleri vardir. Öncesinde bir firtina göstermek bu belirtiler için bir göz uzak tutun.

Onlarin kazanç rehberlik düsürmek için bir sirket için nadir degildir. Bir sirket araciligiyla gider dönme meydana olagan nedenlerle bir dizi için ne olabilir: biraz düstü kazanç, bir istikrarsiz ekonomi, vb Sadece söz konusu sirketin o çeyreginde belirlenen bar temizler emin olun. Neden ki? Tabii ki gelir onlardan kazanilan daha stokunun deger hakkinda daha fazla endise ediyor. Ne yazik ki, özel olarak bazi hissedarlar, kontrol gücü olanlar kadar gelen gelir ve insanlar yoksul ve kötü fiyatlar için satmak gibi degeri, yönetiminde inanç yoksa almak için asagi dogru gidecek sirketin performansi hakkinda endiseli sirket.

Onlar üstleniyoruz yasam degisiklikleri hizli fon dahil özel olarak ise, ayni zamanda çesitli hisse satmak için bir sirket de Içerdekiler için nadir degildir. Diger zamanlarda, sadece bazi hizli gelir yapmak ya da mülklerinin degisiklik isteyen bir içeriden bakiyor olabilirsiniz. Yöneticileri bir grup her bir anda kendi hisse bazi dagitmak eger simdi ve sonra, bir felaket gelecek bakiyor. Sen merak etmeye baslar, onlar farkinda degilim ne biliyorsun? Onlarin düsük noktalarinda veya yakin satis yöneticileri çok dikkatli olun. Bu yöneticileri paralarini baska bir yerde daha iyi oldugunu düsünüyorum, ve sizin çok iyi çok olabilir söyler.

Bir sirket beklenmedik yatirim sektöründe dogru, rehberlik durdurmasi zaman bir hisse senedi ikilem içinde olabilir ekstra bir sinyaldir. Bu sirket herhangi bir plani vardir ya da kazanç Bu ayni zamanda ürün veya hizmet çesitlendirme yolunda küçük bir sinyal olabilir içeri ne zaman bir fikir için umut oldugunu gösteriyor olabilir. Sirket hizlandirilmasi pazar ve / veya tutmak veya sanayi ön planda kalmak için orijinal, özgün ürün veya hizmet ile gelmiyor takip edemez eger sirket ve hissedarlari tehlikede. Için tek bir ata tüm para bahis bir sirket yatirim yapmak istemiyorum.

Hem de sanayi egilimleri bir göz atin. Zaman zaman o anda sektörün dogasi ayni zamanda bu bir sirket ve rakiplerinden etkileyebilir. Örnegin, General Motors, Chrysler ve Ford hepsi ayni borç ve ayni hatalari nedeniyle ayni anda ayni hastalik, ile indi. Hepsi GM, Chrysler ve Ford hissedarlari ayni anda bosaltilan, ve hakli olarak çok zaman oldu. Bu gibi bir web sitesinden layik, en güncel haber ve önerilerini almak, keskin bir göz ile Yatirimcilar sinirlamak ya da sadece bu erken belirtileri izleyerek kayiplari önlemek mümkün olabilir.