sizin yatirim basarisizlik sizin suçunuz degil – basari için pratik rehberinizi

Eger kadar birlikte size istediginiz gibi is tasinmaz varsa, burada yatirim baslatmak için alabilir bazi hizli adimlar vardir. Arkaniza yaslanin ve bu büyük bir anlasma için sabirsizlaniyorum. Basari uygulanan bilgi ürünüdür. Basari eylemler bir sonucudur. Enerji ve tam anlamiyla yeni firsatlar çekmek gibi görünüyor eylemlerinin arkasinda ivme hakkinda bir sey sadece var. Hiçbir sey yapiyorsaniz, hiçbir sey olmuyor.

1. Herkes haber alir böylece seyler yapmaya baslayabilirsiniz. Ben gayrimenkul oldugunu ilk iki yil Temelde hiçbir sey yapmadi. Ben sürekli benim Tekerlekler dönerken edildi. Ben çaliskan ama ben yanlis seyler yapiyordu. Ben sonuç oldugu için kimse fark edildi. Aniden benim is modeli biraz degisti. Ben pazarlama basladi. Ben firsatlar yapmaya basladi ve herkes haber aldi. Aniden, hepsi bu yeni firsatlar ile bana geliyordu. Insanlar bana borç istedi. Onlar ortak girisimler için yeni fikirler vardi.

Katalizör seyler yapmak ilk ivme oldu. Eger hareket halinde is almak olarak daha fazla firsat yararlanmak mümkün olacaktir. Bu arkadasim Matt Bacak, dedigi gibi “Sen dogru almak zorunda degilsiniz, sadece gidiyor almak zorunda.” O gerçekten felsefe yasiyor. Birkaç is fikirleri onunla çalistim ve o seyleri dün gerçeklesmesi istiyor çünkü onunla çalisirken asmak zorunda. Ben biraz daha ya da en azindan% 90 dogru oldugundan emin olun çalisma egilimi çok daha muhafazakar olma egilimindedir. Sonunda Matt’in sekilde daha hizli ve daha iyi. Ben arastirma ve dogru oldugundan emin yapma zaman geçiriyorum da, Matt aslinda mümkün kilan orada var. O yanlis tam olarak ne bilir ve düzeltmeler yapilmasi gereken yere. Matt bana biz olabilir benim riskler, sinir riskleri azaltmak ama en orada almak ve Bir sey yapalim izin diyor. Daha sonra hareket ederken gerekli degisiklikleri yapmak. Eger tüm farkli olasiliklari öngörmek ve tüm farkli beklenmedik insa asla, çünkü seyler mümkün oldugunca çabuk gerçeklesmesi orada olmak istiyorum. Sadece gidiyor almak ve sonra hareket ise onu gelistirmek zorunda.

Baslayin. Deneyimlerinden ögrenmek. Ve sonra sürekli yol boyunca iyilestirmeler yapmak. Anahtar gerçekten gidiyor oluyor.

2. Bir alici listesi olusturun. Bugün yapin. Bu yatirimci alici bir listesini istiyorum. Eger varsa bunu on kisi elli olsun. Eger elli bes yüz, vs, vs almak varsa, vb internet yararlanin. (Biz bir sonraki sayisinda bu konuda daha fazla konusmak olacak). Ayrica REIA en (gayrimenkul yatirimci dernekleri) için reklam verebilirsiniz. Bu Aradiginiz tam olarak kim grubudur. Bu derneklerin ilan ve listenizde bu insanlar olsun.

3. Toptancilar listelerine abone ol. Sahip olduklari firsatlari görmeye baslamak mümkün olacak. Kendinizi bir toptanci iseniz diger insanlarin ne yaptigini ögreneceksiniz. Onlar kendi özelliklerini toplayip reklam, onlar bakiyor bu fiyatlandirma türüdür ögrenin. Ne ise yariyor? Ne çalismiyor? Eger ev ariyorsaniz, bir anlasma bulmak için harika bir yoldur toptancilar ile listede olmaktir. Gayrimenkul yatirimci dernegi de ag baslayin. Eger “sizin çikis stratejisi nedir?” Size ulasmak için çalisiyoruz ne karar vermek zorunda kapali Önce biliyor musun? Gayrimenkul yatirimci dernek ve ag gidin ve bu gruptan teklif yararlanmak. Eger bu insanlar orada ne olursa olsun firsatlar, alicilar, para, ortak girisimler, bulmak için çalisiyoruz olsun.

4. Eger hedeflenen bölgeye dagitabilirsiniz bir el ilani: bir reklam brosürü olusturun. Bu pazarlama mesaji almak için en ucuz yollarindan biridir. Sizin için mesajlasma yapmak için kagit tam 8,5 x 11 parça var. Biz alti sent bir kopyasini, bes bahsediyoruz. Kelimenin tam anlamiyla birkaç kurusa için binlerce yapabilirsiniz. Brosüre size ne insanlara anlatmak gerekir. Eger hayatlarinda oluyor herhangi bir agri, onlarin sorunlarini çözmek için oldugunu yinelemek emin olun. Bir sorun yoksa onlardan büyük bir satin alacak degildir. Eger bir çözüm var oldugunu göstermek, böylece sorunlari olan insanlar ariyoruz.

5. Bir pazarlama mektup olusturun. Yardimina ihtiyacim var bos evlerin sahiplerine göndermeden odaklanin. Bos evin sahibi oldugu Simdi, nasil anlarim? Sen ilçe inisi ve vergi kayitlari gönderiliyor nerede görerek arastirma biraz yapabilirsiniz. Yoksa sadece bos evine dogrudan e-posta gönderebilirsiniz. On üzerinden dokuz kez mülk sahibi bir yönlendirme adresi vardir. Ne olacak sizin parça ileriye devam edecek olmasidir. Sen sadece gidiyor almak zorunda dogru almak zorunda degilsiniz.

Etrafinda sürücü, umudu ev bak. Bunlar ise hepsinden daha biraz daha kötü durumda olan hedef alan ile sürücü olanlardir. Bu büyük bir özellik olacaktir. Dogrudan posta için çok para yoksa, büyük olasilikla umutlari olanlar için listenizi daraltmak. Size olanaklar, hiçbir tüm olanlari vurmak mi? Ama daha sik onlara posta bir hedef listesi var.

Almak için baska bir liste dispossessory listesi. Bu onlarin kiracilari karsi tahliyeler dosyalama ev sahipleri var. Neden büyük bir liste mi? Ne zaman ev ile en mutsuz bir ev sahibi mi? Onlar bir tahliye dosyalama zaman, degil mi? Sansini kiraci ödemedim vardir. Kiraci muhtemelen mülkiyet bir karisiklik yapti ve ev sahibi “Neden kiralama sektöründe içindeyim?” Kendisi istiyor onlara bir mektup göndermek istediginizde budur. Bunu nasil liste alabilirim? Sen adliyeye gidip tahliye için nerede ev sahipleri dosyayi bulmak. Eger gerçek dispossessory talas görmek istiyoruz. Düzenli olarak onlara bu listeyi ve posta atin.

Otur ve sag bir mektup. Acilarini ve çözüm söz baslayin. Sonra eylem çagrisi oldugundan emin olun.

6. Disari çik ve bazi haydut isaretler olsun. Bandit isaretleri yol kenarinda gördügünüz küçük 18×24 inç isaretleridir. Neden onlari eskiya isaretleri diyorsunuz? Onlar kimse ariyor zaman gecenin ortasinda onlari koymak bir haydut gibi. Bu yasal mi? Hayir, tabii ki yasal degildir. Bölgemdeki eskiya isaretleri koyun lütfen diyor hiçbir topluluk yoktur. Fikir onlari koymak ve topluluk aslinda onlarin isareti yönetmeliklere zorlar olmadigini görmek. Ve evet, ben bu gerçekten sevimsiz oldugunu biliyorum, ama çalisiyorum. Paranizin karsiligi isaretleri gerçekten ise ve telefon zil olsun.

Eger hedeflenen alanda Yapabileceginiz baska bir sey kapidan kapiya gidin ve bir el ilani ya da bir kartvizit olsun pazarlama bilgi geçmektedir. Simdi bir kartvizit yapiyorsun eger bir kartvizit sekil ve boyut olarak bir pazarlama mesaji oldugundan emin olun. Adinizi ve bir baslik ve bir telefon numarasi ile standart bir kartvizit yapmak ama aslinda orada bir pazarlama mesaji var sadece yok. Disari çik ve insanlarla tanismak, onlarla konusmak, onlari yüz yüze bakin. Onlara ne söylemek gidiyorsun? Ne yapiyorsun baska bir sey bu insanlardan ögreniyor “Onlara beni ara var. Kendi evinde lütfen satis ilgilenen herkes biliyorsaniz” deyin. Satis ne ögrenmek ve ne satis degil. Diger insanlar için ne ariyorsaniz. Bölgedeki suç hakkinda ne biliyorsun? Kim kimi satin alma degil, satin aliyor? Onlar su anda benim ev satmak istemiyorum söyleyebiliriz, ama sadece bir bosanma geçiyor ve o sadece o bu evin kurtulmak oldugunu geçen gün diyordu Suzy blok asagi biliyorum.

Ben bir ögrenci mesguldü bir zaman vardi. O düzenli bir tam zamanli bir is vardi ve oglu üniversite top oynuyordum. Oglunun oyun futbol izlemek sehirden sehre seyahat ve “ben gerçekten sadece benim pazarlama baslamak ve bir sey yapmak için zaman yoktu biliyorum.” Denildi yaptigi Tüm onun is karti almak ve gaz pompalari her koymak oldu sefer gaz güç katacak. O bir anlasma var. Simdi bu en iyi pazarlama aracidir söylüyorum? Hayir o en azindan bir eyleme ve bu eylemi bir anlasma ile ödüllendirildi çok yapmiyor olsa bile ne oldugunu görmek. Size bir anlasma yapmak ve 10.000 $ yapmak için gaz pompalari kartvizit disari çikmak için degdi bir anlasma üzerinde 10.000 $ minimum yaparsaniz diyelim. Ben cevabi evet inanmak var. O “oh iyi ben bu üç ay çikarmak için gidiyorum” dedi eger onun için ne olurdu? Bir seyler yapmak için var No.

8. Eger bir web varligi oldugundan emin olun. Internet üzerinde bir web sitesi olsun. Bu yeni bir gün ve yas ve herkes internete gidiyor biliyorum. Bir etki alani nasil bilmiyorsaniz, sadece godaddy.com gidip bir tane satin. Bu bir web sitesi adresi almak için 10 $ veya daha az var. Ben web sitesi adresleri yüzlerce var.

9. Bu para kazanmaya baslamak için hizli, kolay bir yoludur. Bu yüzden birçok kisi pazarlama baslatmak için para yok söyle. Sadece $ – 500 1000 $ bir ay pazarlama görecegiz. Hizli bir sekilde diger yatirimcilarin kullanabilecegi bilgi ürünleri satarak para miktari yapabilirsiniz. Internet kullanimi, size yerlesik toptan alici listesine listesine bu ürünleri satabilirsiniz. Her sey birbirine baglar ve para bir daire yapar. Bu bilgi ürünleri olmak zorunda degildir. Bir bagli olmak ve diger insanlarin ürünleri satabilirsiniz. Düzenli olarak gelen nakit akisi sahip baslamak için ne harika bir yol. Gayrimenkul için bazi pazarlama fon için kullanabilirsiniz. Sonra her ay, bir anlasma yaparak iki anlasma baslayacak. Sonra, yaklasik 10 20 konusuyorsun, ve 30.000 dolar her ay geliyor. Bu aniden olusturmak ve büyük seyler yaptiginiz küçük seyler yapiyor. Bu ev çalistirmak için gitmek, ama sürekli vurmak single yok.

10. Eger finansman hizaya getirin. Eger bir anlasma bulduysaniz onunla ne yapardiniz? Ya toptan olacak, ya da kendiniz satin almak isteyebilirsiniz. Eger finansman kurmak var mi? Sen dolar finansman ile satin alabilirsiniz. Ayrica, disari çikmak ve sabit para kredi alabilirsiniz. Bölgenizdeki herhangi bir sabit para kredi çalistin mi? Bunun için önceden onaylanmis aldik? Eger bu firsati olustugunda gitmek için hazir olacak sekilde bu adimlari atin.