tahvil alim satim simplier ve ilk düsünce daha kolay olabilir

Oldukça birkaç kisi ama inanilmaz birkaç kisinin derinlemesine özellikle odaklanmak ödemeleri erteleme ya da olsa biraz için vergi sakinmak için, üzerinden kullanmak mümkün oldugunu hesaplarinin farkli çesitleri odaklanmak için mali emeklilik planlama geldiginde Eger bu kadar titizlikle gelmesi asla sanki görünen karanlik, nemli gelecek içinde gelecek olan önemli gün için sakladigi gerekir ki para yatirim olabilir, üzerinden seyler.

Tahvil tipik yüksek risk-yüksek getirili yatirim degil ama sizin için bir dönüs kazanmak için çok muhtemeldir. Zaman içinde kendiniz için iyi bir emeklilik olusturmak için yavas ve istikrarli bir yöntemdir emeklilik fonlari için korkunç kent içinde degilseniz. Eger son saatten zaman bu sira hassas istedigi için biraz çok çekingen çok daha fazla olabilir gider stratejidir. Büyük olasilikla baska bir yerde ele alinacak diger daha gider stratejileri bulacaksiniz.

Kurumsal, belediye ve devlet: aslinda üç farkli tahvil formlari bulacaksiniz.

Yeni tesisler veya piyasaya yeni ürün bina örnegin girisimler için fon girisiminde Sirketler genellikle sirket tahvil ihraç. Bu tahvillerin faiz vergiye tabidir. Sonuç olarak bu baglari daha yüksek ödeme muhtemeldir ve hükümet ya da belediye tahvilleri daha iyi emeklilik fon alternatifleri vardir.

Ben hemen önce söyledigimiz ve yatirim için geldiginde hiçbir emin ayrintilari kesfedeceksiniz söylemek devam edecektir. Çok sayida baglar size göz ardi etmek ihmalkar olur tahvillerine yatirim yaparken ilgili önemli riskleri kesfedeceksiniz yüzeyinde diger yatirimlarin bazilari daha güvenli egilimli olmasina ragmen. Hisse senedi, yatirim kaynaklari ve alternatif yatirim yaparken pazar inisler ve çikislar riskleri kesfetmek nerede tehlike sizin de deger kaybedebilir olmasidir. Varsayilan olarak, faiz orani degisiklikleri ve enflasyon: bu riskleri sunlardir baglar söz konusu oldugunda. Bazilari için riskler yavas ve ‘istikrarli’ finansman yararlari çok daha weightier vardir.

Gerçekten kesinlikle dikkatli bag yatirim aslinda emeklilik yararli bir strateji sinirler ile birlikte istedigi olup olmadigini düsünmek gerekir. Hepimiz muhtemelen dikkatle tahvil sizin fon resmin içine tanitmak tehlikeler ile rahat oldugunu belirlemek için mükemmel bir stratejidir bu nedenle, çalmak sinirleri ile dogmus degildi.

Ben genellikle dalma alarak ve ne olursa olsun emeklilik veya çocugunuzun kolej fon endise olsun herhangi bir ana finansal kararlar daha erken bir parasal planlayicisi ile plan ve hedefleri tartismak için zaman aldigi tavsiye ederiz. Bunlarin hepsi gelecek etkiler ve ayni zamanda güvenlik size zaman gelecek zaman aile sunmak mümkün olacak. Mükemmel bir mali danisman tahvillerine yatirim artilarini ve eksilerini tartmak ve bu tahvillerin olasi ödeme yöntemi içinde söz konusu tehlikeleri deger olup olmadigini belirlemek için size yardimci olmak için size yardimci olabilir. Bu herkes için durum böyle degil. Ben çok daha çok daha dikkatli yatirimci olmasi muhtemeldir ve bir özenle hazirlanmis ve hesaplanan tehdit hakkinda sanmiyorum bu konularda yatirim yapmadan önce uzun ve sert inanacak.

Sadece bu para emeklilik umutlarini ve hayallerini geldiginde tahvil yatirim kavramini kullanarak rahat olabilir mi bir karar gelebilir. Ben bizim danisman ile bu odaklanmak ve iyice bu seçim sonuçlari düsünmek umuyoruz.