tam yatirim pot yarim

Geçtigimiz yil Fine Wine pazar bir varlik sinifi da ciddi bir göz alarak deger güçlü basinda almak için az sayidaki alanlardan biri olmustur. “Bu göz önüne aldigimizda bu kadar çok yatirimci yatirim pot önemli bir kismi olarak aliyor neden görmek kolaydir” Londra merkezli Premier Kirmizi Güzel Sarap Michael Graham diyor.

“Piyasa ben dahil edilmistir zamaninda neredeyse unrecognisably degisti. Bir nis pazar sadece bir on yil kadar önce simdi etrafinda güvenli alternatiflerden biri olarak birçok kisi tarafindan kabul edilir kabul edilmisti ne.
Su anda yüksek son mallar için yeni para ve bir tutku olarak Uzak Dogu’dan iyi sarap pazarinin neredeyse düsmanca bir darbe görüyoruz Bordo kapisina Asya yol vardir. ”

“Son birkaç ay içinde Fine Wines piyasasi hizli bir öncelik oluyor neden görmek zor degil Lafite Rothschild 1982 olaganüstü performans bakarak, ile dahil olmak varlik sinifi olarak çapinda en saygin yayin dünya tarafindan vurgulanir olmustur anlayisli Ingiltere’de yatirimci için. ”
Söz konusu sarap, 1982 Château Lafite Rothschild bir on iki sise durumda 2.600 yaklasik £ için 2000 yili baslarinda satisa ve en fazla ve vaka basina 40.000 TL üzerinden için son bir yil içinde satildi.

“1982 Lafite performansi genis bir sekilde ilan edilmis degil henüz son yirmi yil içinde dünyanin en büyük hisse senedi endeksleri daha iyi performans en etkileyici faktör olmalidir bir bütün olarak piyasa tutarliligini olan bir saraptir.”

“Piyasa ekonomik ilkeler, arz ve talebin en basit ile tahrik edilir. Kuskusuz bu piyasada ülkenin gördügü en kötü durgunluk birinden etkiler sadece önemsiz hissediyorum yardimci oldu.
Bu saraplar seti ve sinirli miktarda her eski üretilen ve her zamankinden daha bir yillik bazda daha yüksek bir talep görüyoruz. Uzun vadeli beklentileri çok iyi görünüyorsun. ”

Zaman geçtikçe Çin tutan etkisi de giderek ilgili hale gelmektedir. Sirket olarak ön planda olmak isteyen ve zaten piyasada yerlestirilir. Fine Wine için bu bastirilamaz susuzluk Avrupa sonra sarap için çagrinin ilk liman olarak önde Amerika Çin tasindi.
Pazar bakildiginda iyi sarap pazarinda küresel cirosu ne bankacilar, politikacilar ve sarap iyi korunan gizli oldugunu gösteren daha fazla 3 milyar dolara dolarin altinda 1 milyar yil artan, son on yilda dönüstürdü görmek için berrak rakamlar severler artik daha erisilebilir.

Verdigimiz tam hizmeti ilk kez bir uzman ya da pazar bakarak olup olmadigini biz hedeflerinize bagli olarak ürün yelpazesi ile mükemmel portföy maç için ideal bir firsat sunabilir anlamina gelir.
Eger yatirim portföyü çesitlendirmek için güçlü döner bir pazar ariyor ciddi bir yatirimci iseniz, Premier Kirmizi Güzel Saraplar özgür danismanlik sunmak için mutlu olacak. Premier Kirmizi Güzel Saraplar odak kisisellestirilmis bir strateji ile müsterilerimize vermektedir. Michael Graham, Premier Kirmizi Fine Wine info@prfinewine.com Kidemli Broker