ticaret mal ve finansal – vadeli ilgili bu madde

Her ticaret bir sansi avantaj saglar bir karar kenar yoksa zaman içinde, emtia komisyon, kayma, hatalar ve basit kötü sans uzak nakit alacak. Son tahlilde size ticaret için yeni iseniz, kalbinde ilgi olan deneyimli emtia vadeli islem ve opsiyon komisyoncu ile iyi bir antrenör ve / veya is bulmak.

Bir boga / ayi filtre gibi sadece biraz sey bazi kaybedenler disari tutabilirsiniz. Ana trend ariza normal zorluk. Benim nokta, çok basit seyler bilincinde olmak. Biz seyler zor olmali düsünüyorum, ama unutmayin, basit emtia vadeli sözlesme piyasada basit karmasik ve karmasik. Bunu belirtmek için bir alternatif bir yol optimizasyonu ve egri uydurma karmasik ve bir kaybeden. , Gevsek kolay ve esnek yöntemler genellikle kazananlar …. Biraz zaman için en azindan. Dogru pazarda için basit bir sistem Eslestirme, dogru zamanda, sorundur.

Bu çan egrisi hakkinda gerçekten. Egrisinin bir ucunda, 1 ya da 2 gün içinde yok oldugunu bazi olacaktir. Ortasinda, çogunluk biraz bile kirmak ya da bir nebze kaybetmek yapacaktir. Akabinde çok milyonlarca yillik hale karsi ucundaki megastarlar vardir.

Bu yazi hala belirli vadeli ve mal arayisi cevap vermezse, o zaman ara gibi büyük arama motorlari üzerinde daha fazla arama gerçeklestirebilirsiniz unutmayin. Özel ticaret mal ve finansal vadeli bilgi almak için.

Ben hissediyorum eger sinirli ve ne olup bittigini anlayamiyorum bir kural var, bu alisildigi ben egilim ile güres ÖS anlamina gelir. Piyasanin “egilim” de bir pirzola olabilir. Hayal kirikligi bir isaretidir, ben piyasada benim olacak zorlamak için bir program yapiyorum. Sadece uzak tutmak için gün vardir. Bu hizli nakit geri vermek çok kolay. Yaparken denizci esnaf isedi? Bilmek emtia vadeli sözlesme oyun ve seçenekleri oyun zaman bilmek kadar acil oldugu için degil zaman.

Sen, plani hayatta ve çok baska bir gün ticaret için bir konumda olmak istiyorum. Eger kisa süreli bir sarhos denizci gibi ticaret ve hala bozulmamis kalmasina izin gidiyor bir para yönetim ticaret plani üzerinde çalisin. Herkes zaman zaman kötü esnaf, biz çok zor deneyin ne kadar zor olursa olsun. Çünkü Malinizin komisyoncu size onun hesabini yasam plani açiklayan talep. Simdi her seyi riske Ve eger cevap kabul etmiyoruz, iyi, her zaman daha fazla para gönderebilirsiniz. Oldugunu bir polis olacaktir. Biz ne olursa olsun hesap bakiyesi ile çalismalidir. Kaybetmeyi göze mümkün olacaktir sadece para kullanin. Bu çok daha net düsünme tutar.

Mallar için dünya çapinda talep isinma ve daha destekçileri (reçete ve bireysel) makul bir yatirim otomatik olarak mal görmeye baslamak için devam ettikçe, bu egilim muhtemelen devam edecek. Bu büyüme bir emtia ticareti sirdas seçmek için etkili yollar gereksinimi artmistir. Bu yazi, biz içeri bir pozisyon almak için gelecegin ürün basardi seçerek tek tek finansör için mevcut en iyi araçlari ve stratejileri bir seçim hissediyorum ne anahat niyetinde

Birçok kisi ticari mal ve finansal vadeli islem ve diger FTSE vadeli, emtia piyasalari tarih ve mal ve finansal vadeli ariyor iyi niyetli insanlarin yararli ve bilgi rich.A çok da arama bile vadeli hisse senetleri ile ilgili bu madde bulundu bilmek heyecan vardi ticaret, emtia broker kariyer, ve hatta nokta mallar için çevrimiçi.