tüm hakkinda uzun kisa yatirim fonu ne

Eger bir yatirimci iseniz, uzun kisa yatirim fonu hakkinda duymus olabilirsiniz ve tüm hakkinda ne merak ediyor. Bu borsa yatirim için yeni bir yol olarak lanse ediliyor çünkü ilgi olacaktir dogal. Simdiye kadar, yatirimin uzun kisa yatirim fonu yöntem basarili oldu ve birçok yatirimci bu yöntemle mutluyuz. Ancak, uzun bir kisa yatirim fonu yatirim ve yatirimcilar “garantili” basari ile bu fonun potansiyel basari ile karisik olmamalidir söz konusu oldugunda hiçbir garanti yoktur. Pek çok yatirimci disheartened ve daha az varlikli olan bir yatirim ortami olarak çok üst geri almak için bir sonraki emin yolu ariyoruz bir sok yoktur. Uzun kisa yatirim fonu bu garanti degil gerçekten büyük bir yatirim yöntemi olan ve borsada hiç emin seyler vardir ragmen. Yatirimcilar Kendi güvenlik açiklari ve eksiklikleri söz degil uzun kisa yatirim fonu etkilerini anlamak için bu kadar önemli olmasinin nedeni de budur.

Belki de uzun kisa yatirim fonu en büyük güvenlik açigi degil, zaman Borsasinin dalgalanmalari degildir. Uzun kisa yatirim fonu hala yeni bir yatirim yöntemidir ve sonuç olarak uzun mesafe üzerinden performansini degerlendirmek için yeterli tarihi yoktur. Bu nedenle yatirimcilarin çesitli uzun kisa yatirim fonlari tarihine bakmak ve on yillar boyunca nasil performans görmek için bir yolu yoktur. Tabii, bu uzun bir kisa yatirim fonu yatirim olup olmadigina karar söz konusu oldugunda yatirimcilara yardimci olmak için veri en az 10 yil degerinde oldugunu, ama bu neredeyse veri degerinde 60 ya da 70 yil ile ayni degil.

Iyi is uzun yillar oyun olmustur birçok yatirim strateji ve yöntem vardir. Bunlarin pek çok sorun hiçbir piyasa dalgalanmalari telafi etmek için strateji orada insa edilmis olmasidir. Uzun kisa yatirim fonu var bir strateji insa ve hedef kisa hisse senedi ve tersi kullanimi yoluyla bir asagi pazar sirasinda ayakta uzun stoklari tutmaktir. Stoklarin Bu tür pozitif döner üretmek için piyasanin inis ve çikislar boyunca birlikte çalisir.