ucuz hisse senetleri 3 kir ucuz hisse senetleri

Nedeniyle biz Mart ayindan bu yana gördügüm en devasa mitinge asiri degerli olan stoklarin tüm konusma ile, hemen hemen hiç kir ucuz hisse senedi olurdu düsünmek istiyorum. Neden bahsettigimi biliyorsun. Gerçekten ucuz demek. De 1.0 altinda tek P / Es haneli ve fiyat-kitap oranlari ile hisse senetleri.

Ama ben bir tek bir kir ucuz hisse senedi orada degil sektör, ama çogu var söyleseydim. Ve bir avantaj olarak, bu kir ucuz hisse senetleri de onlar kazanç tahminleri yükselen demektir # 1 veya # 2, bir Zack Rank var.

Gerçek olamayacak kadar iyi?

Hayir. Sadece nereye bakilacagini bilmek zorunda.

kir ucuz hisse senetleri teknisyenler degildir

Bu pazarda ucuza hisse senetleri bulmak için bile drybulk nakliyatçilar, oldugu kadar zor teknoloji hisse senetleri, enerji oyun ve, ile saplanti üzerinden almak zorunda.

Bizim kir ucuz hisse senetleri, sigorta sektöründe bulunur çünkü. Evet, sigorta.

Senin için yeterli göz alici?

Bu 3 kir ucuz hisse senetleri sadece 6,14 ortalama ileri F / K ve 0.84, ortalama fiyat-kitap oranina sahip. Yeter dedi.

3 kir ucuz hisse senetleri – ve onlar da temettü ödemesi

PartnerRe Ltd (PRE – Uzman Raporu) baska seylerin yani sira, küresel bir reasürans oldugu, mülkiyet, kaza, tarim, havacilik / uzay, felaket, deniz, hayat / rant ve enerji risk. Eki 26, bu 44.98% tarafindan Zack Konsensus yendi üçüncü çeyrek sonuçlarini açikladi. Bu üst üste üçüncü yendi.

Huzurlu kasirga sezonu yardimiyla çeyreginde büyük kayiplar, bir düsük seviyede, sirketin reasürans ve sermaye piyasalari segmentleri iyi bir performans.

Analistler, son ay içinde 2009 tahminleri kaldirdi 12 üzerinden 8 olarak duydum ne gibi. Geçtigimiz 90 gün içinde, 2009 tahminleri hisse basina $ 10,36 dan 12,68 $% 22,4 yükseldi. Analistler 50.22% 2009 kazanç büyüme bekliyoruz.

PartnerRe en ucuz hisse senedi kimlik

Sirket, sadece 6.12 bir ileri F / K vardir ve 0.83 bir fiyat-kitap orani spor. PEG orani da sadece 0.64 oldugunu.

PartnerRe bir Zack 2. Sira (satin) stok. Mevcut temettü verimi% 2,40 oldugunu. 2 yillik grafik Çikis:

Platin Sigortaci Holdings, Ltd (PTP – Anlik Raporu) dünya çapinda mal, kaza ve sonlu risk reasürans koruma saglar, ayni zamanda bir reasürör oldugunu. Eki 21, sirket kolayca 15.17% tarafindan üçüncü çeyrek için Zack Konsensus yendi. Net dönem kari bir rekor oldu. Sonuçlar beklenen felaket aktivite ve güçlü bir yatirim sonuçlari daha düsük desteklemistir.

Analistler 5 üzerinden 2 olarak Platin Sigortaci boga olan son 30 gün içinde tam bir yil tahminleri artirdi. 2009 Zack Konsensus bu süre içinde hisse basina 5,76 $ dan 5,89 $ atladi. Analistler 62.76% 2009 kazanç büyüme bekliyoruz.

platin sigortaci holdinglerin ucuz stok kimlik

Sirket ileri P / 6.17 E ve 0.83 bir fiyat-kitap oranina sahiptir. Onun PEG orani sadece 0.58 oldugunu.

Sirket bir Zack 2. Sira (satin) stok. Ek olarak, bu 0.90% bir temettü verimli oldugunu. 2 yillik grafik eylem bir göz atin:

Delphi Financial Group, Inc (DFG – Uzman Raporu) diger iki kir ucuz hisse senetleri daha sigorta sektörünün farkli bir segmentte oldugunu. Uzun vadeli ve kisa süreli sakatlik, yasam, kendini sigortali isveren için fazla isçi tazminat, seyahat kaza, dis ve sinirli yarar saglik sigortasi için çalisan haklari hizmetleri ve teklifler grup sigorta teminatlari saglar.

Eki 27, sirketin üçüncü çeyrek sonuçlarini açikladi ve dördüncü düz çeyrek için tahminleri sasirtti. Hisse basina kazanç 26 cent hisse basina 1,00 $ için süre yil önce% 284 yükseldi.

Sirketin sabit getirili portföyünde gelismis verim gördügümüz gibi gelismis yatirim sonuçlar çeyrek artirdi. Yatirim gelirleri geçen yilin üçüncü çeyreginde 19.400.000 $ dan 88.700.000 $ ile 357% yükseldi.

Analistler 2009 yilinin geri kalani için gördügünüz gibi. 8 analistler üzerinden 6 $ hisse basina 3.51 $ 3,74 için Zack Mutabakati artirilmasi, son bir ay içinde tam bir yil tahminleri artirdi. Analistler 93.72% yillik gelir büyümesi üzerine yil bekliyoruz.

delphi mali grubun ucuz hisse senedi kimlik

Delphi Finansal ileri P / 6.12 E ve 0.86 bir fiyat-kitap vardir. Onun PEG orani sadece 0.51 oldugunu.

Sirket Zack 1 Rank (güçlü satin alma) stok. Bu 1.70% bir temettü ile hissedarlar senin.

kir ucuz hisse senetleri aramak için yollari

Zack Özel Screener – Bu kir ucuz hisse bulmak için kendi ekranlari olusturmak baslamak için bir yerdir.

Arastirma Sihirbazi – Bu gelismis araç, düsük PEG ve F / K oranlari ve düsük P / S ve P / B oranlari gibi diger deger göstergesi olarak kir ucuz hisse senedi özelliklere sahip sirketlerin ayrintili bir listesini aramak için izin verir.