yatirim amaçli gayrimenkul satin alirken göz önünde önemli faktörler

Takdir ile yatirim amaçli gayrimenkul satin almak belki de uzun vadeli bir zenginlik tahakkuk kusursuz bir yoludur. Hisse senedi piyasalarinda asiri dalgali olmasi ile yatirimci endiseli ve genellikle tümden diger yatirim seçenekleri daha az belirsizlik içerir gayrimenkul, cenneti istiyor. Gayrimenkul 1980’lerin sirasinda doruk noktasina gelen biraz drooped olsa da, zeki gayrimenkul yatirimlari hala önemli kazanimlar saglayabilir. Genel olarak, yatirim amaçli gayrimenkul satin üç faydalari erisim saglar: verim, sermaye artisi ve vergi avantaji disli olumsuz ile.

Yatirim amaçli gayrimenkuller de Sigara Kullanim Amaçli özellikleri olarak bilinir. Her yatirimci yüksek sermaye artisi arar bu yana, gelismekte olan bir alanda yatirim amaçli gayrimenkul satin mantiklidir. Bir sehrin merkezi bir 10 km yariçapinda bulunan banliyölerinde gelismekte olan bölgeler olarak kabul edilebilir deneyimli yatirimcilar devlet. Bu yatirim amaçli gayrimenkul satin önce bölgeyi kesfetmek önerilir. Temel aktivite ve acil hükümler potansiyel kiracilarin kolayca erisilebilir oldugundan emin olun. Varsa Bu, saglikli kiralama döner ve minimal bosluk dönemlerde neden olur.

Yatirim amaçli gayrimenkul satin alirken, bir daire birim kiralama ayri bir ev kiralama çok daha kolay oldugunu göz önünde bulundurmalidir. Ayrica, bu gibi isitma kanallari degistirilmesi gibi giderilmesi sorunlari, pahasina dairede birkaç sahipleri arasinda paylasilir.

Yerel da satin almak için hangi özelligi belirlenmesinde önemli bir rol oynar. Panoramik manzarali özellikleri genellikle digerlerinden daha arzu edilir. Kuskusuz, böyle bir özelliginden kira geliri büyük olacaktir. Ama hiçbir nokta denize gidiyor ve önceki potansiyel kiracilarin böyle bir özellik kiralama gelemez saglamak için pahali bir özellik, satin alma oldugunu.

Sermaye büyüme Bir yatirim özelliginde aramak ne ise, sonra hizli bir sekilde satilabilir bir özellik ararlar. Böyle bir balkon, garaj veya çamasir ile bir birim olarak Artirilmis özellikleri, oldukça çekici ve kolaylikla satilabilir.

Bu kiralama en önemli amaci ile yatirim amaçli gayrimenkul satin alirken, özellik çünkü onarim veya kiraci eksikligi ya, bos zaman dönemleri olabilecegini akilda tutmak gerekir. Bu nedenle, bu tür bos dönemler için bir acil durum plani olmalidir.

Gayrimenkul yatirim ilk birkaç yil içinde tüm kiyak görünüyor olabilir. Ama bir özellik tutan birkaç yil sonra, umarim kendinizi olumsuz ya nötr yönelik olumlu ya da disli olmaya yönelik olmaktan görebilirsiniz. Yani, sizin döner isletim giderleri daha yüksek olacaktir. Kira geliri piyasa duygular ayak uydurarak, kademeli olarak artacaktir olmasidir. Zamanla, ayni zamanda yatirim amaçli gayrimenkul ilave sermaye yaratacak.

Bu zekice bitti eger Genel olarak, yatirim amaçli gayrimenkul satin karli bir girisim olabilir.

Copyright © 2006 Joel Teo. Tüm haklari saklidir.