Yatirim amaçli gayrimenkuller karli teklifi nasil

Sen ev sahibi rahatsiz edecektir “ve bu özelligi kaybetme riske: Hala yaptigi yorum unutmayin! Onlar “Bu teklif yaparak israr ederseniz sizinle müzakere reddeder. Benim emlakçi ben sevdim bir yatirim amaçli gayrimenkul teklif yapmak için isteksiz. O teklif sekilde liste fiyatinin altinda oldugu için sahipleri rahatsiz olacagini hissettim. Benim ajan tavsiyesi karsi, hala 89.900 $ listelenen bir mülk üzerinde 69.000 $ sunmak için sordum. Üç uzun hafta sonra, 80.000 $ karsi teklif ile geri geldi. Benim ajan kontra teklif bana bildirildiginde, o çok memnun etti. O onlarin karsi teklifi kabul gerektigini duyurmustur. Ancak, ben yine de daha iyi ben mülkiyet yapmisti analizine dayali yapabilecegi hissettim.

Bence, bu büyük bir müzakere için asagidaki ögeleri odaklanmak çok önemlidir. Ilk olarak, Bu satici motive anlamak çok önemlidir. Ikinci olarak, mülkiyet verilerinin ayrintili bir analiz yapmak gerekir.

Ayrintili olarak bu faktörleri gözden geçirelim:

• mülkiyet degerlendirilen vergi degeri nedir?
• Ne kadar simdiki sahipleri mülkiyet için ödeme yapti?
• mülkiyet piyasada ne kadar oldu?
• Bölgede benzer özellikleri ortalama satis fiyati nedir?
• mülkiyet kaç yasinda?
• mülkiyet herhangi bir onarim ihtiyaci var mi?
• Bir motive sahibi ile ilgileniyor?

Eger dogru teklif yaparak binlerce dolar yapabilirsiniz noktada. Ancak, ayrintili olarak tüm bu faktörler gözden gerekir:

Degerlendirilen vergi degeri: Amaciniz 10 yatirim amaçli gayrimenkuller elde etmektir – vergi degerin altinda yüzde 20. Eger numarasini dogrulamak için, ayrica mahallede diger benzer özellikleri mevcut vergi degeri incelemeniz gerekir.

Son satis fiyati: Bu genel bilgi ve emlakçi sizin için elde etmek gerekir. Zaten gayrimenkul yatirim yapiyorsaniz, bu bilgileri degisik kaynaklardan internet mevcut oldugunu biliyoruz. Bu veriler, nerede teklif yerlestirmek için baska bir tezgah isareti verecektir. Potansiyel mülkiyet yönetmek degil bir kurum aittir durumda, söz konusu düsük teklifi kabul etmek daha egilimli olabilir.

Ne kadar özellik piyasada olan: mülkiyet son listede var ise, onlar sular test kadar sahibi sizinle ugrasmak degil biliyorum. Mülkiyet, bir yil alti aya kadar zaten yer aliyorsa, sahibi bir yatirimci bir teklif eglendirmek için daha istekli olacaktir. Dikkat edin su anda ihtiyaç vardir. Bu özellik henüz satilmis degil neden belirlemek çok önemlidir. Eger satis engelliyor faktör belirlemek gerekir. Bu özellik diger yatirimcilar tarafindan göz ardi edildigini olabilir. Ancak, vakalarin çogunda, belirli bir neden yoktur oldugunu göreceksiniz: Size nedenini belirlemek Bir kez mülkiyet bazi onarim ihtiyaci, ya da açik bir baslik, vs yok olabilir, bu aa kullanilabilir sizin müzakerelerde pazarlik kozu.

Bölgede ortalama satis fiyati nedir? Bu yöntemle deneyim kazandikça, size yapacak ortalama satis fiyati daha biraz daha düsük sunuyor. Teklifinizi sunulmaktadir hatirliyorum, alt teklif için bir neden olmalidir.

Mülkiyet kaç yasinda? Özelliginin yas sadece bir pazarlik oldugunu. Eski özellikleri daha fazla bakim sorunlari var.

Mülkiyet herhangi bir onarim ihtiyaci var mi?. Biz zaten bu durumu tartismaya basladi. Mülkiyet onarim ihtiyaci varsa, size satin almadan önce lisansli bir genel yüklenici onarim hakkinda size bilgi olmasi gerekir. Bu adimi atlamayin. Dogru onarim tahmin yoksa karinizi çok yakinda buharlasir.

Bir motive sahibi ile ilgileniyor?. Yapabileceginiz en büyük hata satmak için motive olmayan biriyle müzakere etmektir. Satici motive ögrenin, bazi durumlarda, satici ilk teklif saglayabilirsiniz. “Bay sahibi, bana bu özellikte sunabilecegi en iyi anlasma nedir? “bu soru satici üzerindeki baskiyi koyacagiz. O sunmaktadir ne olursa olsun, iyi yapmak için ona sorabilirsiniz.

Birkaç özellikleri ekranli sonra, bu teklifi yapmak için zamani. Bu bilgileri kullanarak, karli bir teklif yapmak gerekir. Eger piyasa degerinin altinda yani, dogru satin yoksa, bir kar elde etme az degisiklik vardir.

Son bir ipucu. Her zaman, her zaman kendinizi bir çikis yolu birakin. Eger oturum herhangi bir sözlesme birkaç acil hükümler oldugundan emin olun. Bu muayene geçmez eger bir fikra anlasma salmak gerekir. Ikinci madde satin zaman belirli bir süre makul bir ipotek almak bagli oldugunu belirtmelidir.

Yatirim amaçli gayrimenkuller üzerindeki teklifler yapma karmasik olmak zorunda degildir. Bu makalede sunulan taslak takip ederseniz Aslinda, oldukça kolay olabilir.