yatirim fonu yatirim gelen kolay para

Sadece evin etrafinda yalan ya da hala hayatinizin geri kalani (ya da en azindan bol var için rahat yasamak mümkün olacak böyle asiri miktarlarda, acikli ilgi ile bankalarda çürüyen para bol var ise ) yedek, o zaman her bir dolar çalismak koyarak düsünmelisiniz. Eger esiniz degil, sizin için daha fazla para yapacagiz medyan içinde yatirim yapacagini disari çikmak ve senin gibi bir is aramak söyleme. Eger bu konuda, bir roket bilim adami ya da gerçekten zeki oldugu için gerekmez yapabilecegi bir seçenek, yatirim fonu yatirim denir.

Bekle, borsa özellikle de yapiyoruz ne gibi bir ipucu yok deneyimsiz beefheads için, kendi yatirimcilar için hata yapma yolundaki büyük bir risk ve bir egim empoze ile ilgisi olan degil, sorabilir miyim? Dogru, ön bilgi olmadan oyun ve herhangi yasamaya gelenler için çok dogru. Eger mali danisman anlayisli veya herhangi bir yerde düsünce bu düzeyde yakin olmak için gerektirmez belirli bir yatirim var var çünkü Ama bu, zaman% 100 durum böyle degil. En iyi bölümü, bu bile borsa ile bu kadar deneyim, coz uzmanlari sizin için her sey var islemlerini gerçeklestiriyoruz olmasini gerektirmez olmasidir.

Burada sorumlu artilarini fon yöneticileri ve brokerleri – bu adamlar piyasaya her seyi, bu keneler nasil, olaylari, hareket, ve diger analitik becerilerini en iyi sekilde yapmak için biliyorum. Fon kadar bagli stoklari çok karli kanitlayabilirim medyan yatirim yatirim fonu yapma, tüm önemli bilgileri güncel tutulur. Bilmeniz için önemli heyecanli, burada bir sey olsun önce: bu uzmanlar tarafindan tahsil profesyonel ücretleri çok olarak size oluyor, size en hiçbir para cezasi yatirim fonlari aramak önlemek için, bir yatirimci bir sürü maliyet sonunda olabilir ücretler en aza indirir.

Daha önce de söyledigim gibi, yatirim fonu yatirim ile bu kadar bilgi ya da deneyim gerekmez. Hangi islerin Eger karanlikta tutulan sansini ortadan kaldirir hakkinda bazi bilgi sahip, dogrudur, ama. Sey su ya da bu gibi çalisiyor neden merak olmayacak yani, ve neden belirli ücretleri için ödeme yapiyorsaniz. Bir aptal ya da cahil gibi görünmüyor sekilde, siddetle sizin kadar olabildigince girdi olarak almak tavsiye -, nerede sorabilir miyim? Çok sayida kaynak, bir gazete (mali sayfa altinda), dergi, ve hatta internet olmak vardir.

Eger elde ettik bilis ile, sizinle daha iyi çalisir bir seçmek disari, yatirim fonlari için arama daraltmak mümkün olacak. Bir sirket ile kayit ve para ile onlara güven karar vermeden önce son olarak, siz de biraz arka plan onlari kontrol yapmak gerekir. Bu, sirket profili, tarih, sicili, ve itibarini kurmak olacak diger ayrintilari içerir.