yatirim stratejisi neden uranyum sektöründe yatirim para kazanabilirsiniz

Uranyum gelecege dogru yönlendirir yeni yatirim stratejisidir. Fosil yakitlar azaliyor, dünya daha güvenilir enerji kaynaklari gerektirir. Petrol ve dogal gaz sikintisi ile, uranyum maliyeti artan ve sasirtici oranlarda olmustur. Uranyum vardir sikintisi önümüzdeki 10 yil içinde tahmin.

Uranyum en önemli formu uranyum-235 ve bazi çok önemli özelliklere sahiptir. Uranyum-235 Isteyerek-fisyon gidebilirsiniz. Neden fisyon olarak, ücretsiz bir nötron bu hemen zayiflatmak ve bölmek için yapim, eleman bombardiman için kullanilir. Bu reaksiyon isinin büyük miktarda serbest birakildiginda ve bu isi güç seklinde hasat edilebilir. Bu prosedür, nükleer fizyon denir. 500’den fazla nükleer fisyon jeneratörler gibi ABD, Çin ve Almanya gibi baslica ülkeler dünyada vardir. Daha fazla ülke kendi enerji aglari montaj ve silah depolari olusturmak güçlerini için nükleer enerji ekliyoruz olarak, uranyum için talep artiyor.

Bu yüzden yatirim stratejisini degistirmek ve uranyum yatirim için dogru zaman degil. Eger uranyum madencilik sirketleri yatirim dogru yatirim stratejisi dogrudan gerekir çesitli degerli metal ve dogal kaynak maden stoklari ekleyerek portföyünün çesitlendirilmesi düsünürken.
Yükselen uranyum fiyatlari nedeniyle, birçok sirket son trend nakit ya da yararlanmak için ariyoruz. Sen ISL uranyum sirketleri ile kontrol etmelisiniz. Dünyanin nükleer reaktör beste biri bu teknigi kullanarak mayinli uranyum ile beslenirler.

Birçok yeni oyuncu ile, Kanada ve Avustralya’da yükselen uranyum sirketleri üretime bir uranyum mülkiyet getirmek için gerekli para yükler koyarak. Bir tahmin uranyum kaynagi krizi bu yaris için çok ekledi.

Sizin uranyum yatirim stratejisi tamamlanmadan önce kimin özellikleri zaten 1975-1980 de uranyum pazar esnasinda delinen sirketleri, ile kontrol etmelisiniz. Daha sonra uranyum sirketleri birçok yeni giren eski sahipleri tarafindan terk edilen bu sondaj veritabanlari ve özellikleri, ele almak. Ayrica, bunlar arasinda bazi sirketler siddetle bir açik ocak veya yeralti maden daha saglikli ve atmosfer dostu madencilik yöntemi kullanilarak, üretim öncesinde projelerini hareket edilmistir. Bu yöntem Yerinde Leach uranyum madenciligi olarak adlandirilan, ISL yöntemi ve prosedürü daha bir su tedavi plani gibidir. Bu bir sonuç uranyum isleme tesisi içine temizlendi gibi, bir cevher vücuda pompalanacak okside veya gazli su gerektirir.

Ancak, dezavantajlari varken ISL islemleri kurmak geçin sirketlerin dogru yatirim stratejisi puan. Baslangiçta tüm yatirimcilar yere stratejisinde kilo yatirim stratejisi dayali. Bu bir sirket topraga sahip mi, uranyum oksit veya kisa formu U3O8 kilo anlamina gelir.

Kilo bir sirket alacak yüksek ise sirket sermaye piyasasinda güçlü bir yer edinmistir. Yatirim stratejisi karar verirken Ancak, zemin pazarlama lira, gerçek umutlari ayirmalisiniz. Gerçekten yatirim stratejisi analiz etmek istiyorsaniz Ayrica, riskini en aza indirmek için bu nedenle yatirim yapmadan önce akilda tutulmasi gereken ana sorular kontrol etmelisiniz. Mayinli edilecek cevher organlari nasil gözenekli? Cevher vücudun derinligi nedir? Sizin not ortalamasi ve hangi alanda üzerinde rulo cephe kadardir?

Bu yatirim stratejileri ile, sizin için bir altin madeni haline olabilir ki, 2007 yilinda uranyum yatirim ile önde tasiyabilirsiniz.

Copyright © 2007 Joel Teo. Tüm haklari saklidir. (Sadece canli baglantilarda asagidaki yazarin bilgi ile bu makalenin tamamini yayinlayabilir.)