yatirim ve hedge fonlari

Wise yatirim getirileri basarili bir iz temelidir. Hisse senedi yatirim ülke genelinde para basim en kazançli kaynaklarindan biri olarak son zamanlarda ortaya çikmistir. Bu hisse senetleri, hisse senetleri, yatirim fonlari gibi fonlari, endeks fonlar ve benzeri olsun, döner piyasa kosullarina baglidir. Risk faktörü bu tür yatirimlarin vazgeçilmez bir parçasidir; pazar giderse, kazanç ve tersi. Risk faktörü herhangi bir piyasa kosullarinda az bazi fonlarin vardir. Bu fonlar hedge fonlar olarak siniflandirilir. Hedge fonlari yatirim yatirimci uzun vadede bir marka yapmak için saglar, bu tür yatirimlar uzun vadeli ya da kisa dönem için de olabilir.

Sabir ve arastirma karisimi hisseleri bir yatirim dogru hisse ticareti bilinçli kararlar almak ve ondan kazaniyor kolaylastirir. Bilge yatirimci dikkatsiz bir etkinlik yatirim dikkate asla o / o yakindan piyasasinin performansini izlerken ve özellikle borsalarda kote sirketler yükselis ve düsüs, bu o / o planliyor hangi hisse ile ilgili okuma yeterli zaman harciyor satin. Garantili getiri için sirketlerin hisse senedi yatirim böylece bir hafta, bir acemi ya da bir uzman olup olmadigini olursa olsun en az arastirma arastirma çalismalari çok içerir. Hisse dürtüsel yatirim kumar neredeyse esdegerdir – Eger kayip faktörü daha belirgin olmak kazanç veya kaybedebilirsiniz. Anlamiyorsun hisse, yatirim sadece sürekli kayiplari dogru sürüklerken olacaktir. Eger hisse senedi veya hedge fonlari veya yatirim fonlari, vb yatirim ilgilenen bir acemi iseniz, Reuters güvenebilirsiniz – bilgi ve rehberlik kazanmak için isadamlari ve borsa yatirimcilari için bir üs de dahil olmak üzere tüm sektörlerde haber için tek online hedef . Ilgili siteleri bir dizi güncellenen her yerde her zaman kalmak yardimci olabilir islevseldir.

Eger düsük riski dikkate deger kazanimlar gidecek olursaniz, ihmal edilebilir riskler fonlari yatirim – hedge fonlari en iyi seçeneklerdir. Hedge fonlar genis yatirim ve ticaret faaliyetlerini yapmaya haziriz yatirimcilarin sinirli bir dizi açiktir. Bu fonlar risk ve getiri farkli derecelerde ile (örnegin. Için, makro hedge fonlari, hisse senedi hedge fonlar, göreceli degeri hedge fonlari, vb) stratejileri degisir ve borçlari, hisse senetleri, emtia ve ilgili yatirim ürünleri içerebilir. Yatirim Artan döner hedge fonlari ile büyük bir olasilik vardir.