yerlesim ve toplamlar

Belirtildigi gibi, çogu insan mantiksal olarak yerine normal sartlar altinda tam yapilandirilmis yerlesim miktarda almak yerine, bir toptan ödeme fon kaybi kabul etmelidir. Ama belli ki bir toplu satin alma gibi bir yerlesim kabul uygulamasi hala Amerikalilarin çok için popüler bir seçenek olmaya devam etmektedir. Ilk basta, bu seçenegi bunun yerine kendilerine gelen ne sadece yüzde cebe daha, varsa insanlarin normalde çok daha fazla para var gibi bir anlam için kafa karistirici görünebilir. Ama daha yerlesim fonlarin yavas, istikrarli birikimi üzerinde büyük bir toptan ödeme yararlanacak belirli kosullar ve senaryo vardir. Örnegin, tüm ilgili çocuk bakimi maliyetleri ile yeni bir bebek desteklemesi gerekir bir aile büyük olasilikla yerine bir kaç yil (bebek zaten daha az pahali yürümeye baslayan çocuk yas yetistirilir zaman beklemek için güçlü olmak, hemen para gerekir .) Acil finansman ihtiyaci diger kosullar ayni sekilde bir yapilandirilmis yerlesim satin aramaya karar dikte olabilir.

vergi geliri
Genellikle yapilandirilmis yerlesim olarak sabit gelir kaynaklari kullanan insanlar vergi ve ödemeleri gibi pek çok konuda geçmesi gerekir. Günümüzde vergi etkisi hakkinda düsünerek, vergi seklinde miktarinin en kaybetme-sona erebilir. Ancak, tüm taksit seklinde yapilir yapilandirilmis yerlesim, tüm vergi disindadir. Eger vergi oranlari ugrasmak zorunda gerek kalmadan ihtiyaçlarinizi dikkat çekmek bu yüzden ve bu vergi geliri önemli fark olarak kanitlayabilir. Sürekli olarak hemen giderleri ile ugrasmak isteyen insanlar çok yarar vardir.

acil ihtiyaçlarini karsilamak
Eger toplu bir sekilde yapilandirilmis yerlesim vardi düsünün. Sans zaten çesit bir miktarda kullanilmis olmalidir çok yüksektir. Simdi, eger ipotek ödeme ya da baska faturalar gibi herhangi bir anlik gideri ödemek zorunda, o zaman sizin için çok zor olacaktir. Bu durumda, size politika satmak disinda baska bir seçenegi olmadan birakilir. Gerçek miktari güvenli yani sira düzenli bir gelir saglanir bu nedenle bu önlemek için, yapilandirilmis yerlesim için taksit ödemeleri seçebilirsiniz. Size karsi biraz para harcamak için gereken harcamalarin listesini hazirlamak zorunda, taksitli yapilandirilmis yerlesim kullanisli olmak kanitlayabilir.