yesil kart için göç yatirim

Göç yatirim Yesil Kart elde popüler bir araçtir. Ayrica EB-5 Yesil Kart vizesi olarak bilinen bu vize, kalici olarak yasamak ve sizin seçtiginiz ABD’de her yerde çalisma saglar, ve USCIS Bölgesel birinde yatirim yapmak sürece ulasmak için on yil kadar sürebilir Merkezleri ABD Vatandaslik ve Göçmenlik Servisi tarafindan onaylanmistir.

Bu vize Holding daha sonra gerekli göç yatirim iyi bunu yaparken deger yapabiliyorsunuz eger öyleyse, bes yil sonra Amerikan vatandasligi için basvuru yapmanizi saglar. Eger göç yatirim yapma 6 yil içinde bir ABD pasaportu ile tam bir Amerikan vatandasi olabilir.

Bu bir yatirim degil, bir ödeme oldugunu anlamak önemlidir. Eger vize satin alma, ancak gelisimi için bölge merkezi yatirim ve ABD ihtiyaciniz alanlarda is gelistirmek ve olusturmak için yardimci olmak için takdir olarak vize kazandiktan vardir degildir.

Burada daha önce bu yolu kullanarak yesil kart vize basvurusu için karar farkinda olmasi gerektigini bazi faktörler vardir.

gerekli göç yatirim

Yapmaniz gereken yatirim resmen EB-5 yatirim olarak bilinen ve yukarida açiklandigi gibi onayli bir bölgesel merkez 500.000 $ en az yatirim kapsar. Su anda ABD’de bu merkezlerin yaklasik 100 vardir, ve her yatirim artirmak veya deger düsüs hangi bir özel sirket olarak çalistirilir. Eger yatirim yaptiktan sonra normalde 6-12 ay içinde vize ile saglanacaktir. Bes yil sonra ABD vatandasligi için basvurabilirsiniz.

Yatirim için nedeni yatirim bölgeyi gelistirmek ve yeniden etmektir. Bu gelismenin bir parçasi islerin nesil ve yatirim bölgede en az 10 is üretmek gerekir. Bu isleri de en az iki yil sürecek gerekir, ve en yatirimlarin bu açidan güvenli ise, temelde özel bir is ne yatirim yapiyor ve bu riskleri vardir. Bu size para ile ayrilmadan önce uzman tavsiye almaniz önemlidir bir nedeni de budur.

Bu tavsiyelerde olanlarin çogu, ilgili bölge merkezi ile iliskili olacaktir, bu yüzden akilda söz konusu olan para miktari tutun. Herhangi bir bölgesel merkez için sadece 100 basvuru 50 milyon dolar ve bu para büyük bir anlasma içerir. Bu da kendi merkezinde yatirim için ikna etmeye 50 milyon tesvikler var! 100 basvuru da en az iki yil 1000 is yaratilmasi içerir ve daha sonra olmaz eger sorun yasayabilirsiniz.

iyi bir tavsiye ihtiyaci

Eger yatirim oldugu bölge merkezi bagimsizdir iyi tavsiyeler gerekir. Öncelikle size yatirim yapma düsünüyorsaniz hangi herhangi bir bölge merkezi projesinin is yaratma yöntemi kontrol etmelisiniz. Bu yatirim kendisinden baska önemli eleme durumdur. Yatirim veya ödenen faiz getirisini endise etmeyin – bu ABD’de kalici olarak yasamak için izin olup olmadigini karar verecek istihdam yaratma oldugunu ve birincil hedefi ise o da birincil kaygi olmalidir.

Her bölgesel merkezi, çünkü söz konusu gerçek para degil, para için güçlü bir rekabet olacak, ama ayni zamanda bazi merkezler zaten yatirim beklentisiyle yapilan nakit taahhütleri var ve simdi bu taahhütler için para gerekebilir çünkü. Eger sistem çok az anlayis varsa, o zaman daha az para olusturabilirsiniz is ne olursa olsun bölgesel merkez yatirim emin olun daha size yardimci hedefleniyor tavsiye verilecektir yükümlüdürler.

yatirim hedefleri ve is

Is yaratma size kesinlikle gerekli olmasina ragmen, dikkate alinmasi gereken baska faktörler de vardir. Bu önemli bir biri yerine getirilmesi için bölgede gerekli olan tam göç yatirim için ne kadar sürecegi oldugunu.

Yatirim artis veya baska gibi sadece sonbahar ve geri tam miktari almak için garanti edilmez olabilir. Ayrica herhangi bir size yatirim yönetiminde söylüyorlar oldugu gibi yatirim olabilir hangi merkezinin kayit, önemli bir faktördür. Büyük olasilikla en yatirimlar gibi, size yatirim kullanilan veya yönetilen nasil hiç söz sahibi olacak, göreceksiniz.

Göçmenlik yatirim 10 is hayata olmamalidir Ayrica etkileri sormalidir. Ne 100 kisi yatirim ve sadece 999 is örnegin, olusturulan olur? 1000 islik olusturulan ve sadece 999 son 2 yilda ise ne? Bunlar para ile ayrilmadan önce farkinda olmalidir yatirim yönleri vardir.

Digerleri daha yeni bölgesel merkezler atanan ve dolayisiyla karanlik bir at bir sey olacak degil ve henüz olacak Bazi merkezler, yatirim is alanlari yaratma ve dönüs hem de ilgili olarak, mükemmel kayitlari olacaktir. Ne is yapiyorsun? Eger merkezinde herhangi bir çikari vardir tavsiye kim soruyorsun?

bagimsiz tavsiye önemlidir

Bu iyi bir bagimsiz Yesil Kart Vize danismani bulmak ve onlarin tavsiye almak gereken yer burasi. Dikkatle bu tavsiye dinleyin, ve hiçbir olumsuzluk tartisilir eger verme düsünüyorsaniz yatirimin çok dikkatli olun. Her yatirim gerçek tarafsiz danismanlari farkinda yapacak olan ona bazi olumsuz yönleri vardir. Eger tüm sorulariniza yanit almak emin olun bu yanlis yatirim karari uzun yillar geri tutunabilecegi yaparsaniz, hizli bir daimi ikamet vizesi almak için iyi bir yol gibi görünebilir süre çünkü.

Yesil Kart Vizesi için göçmenlik yatirim aldiginiz tavsiye gerçek görünür emin ve bunu yönetmek merkezi ve sirket anlasmanin kendi parçasi tutabilir kesindir sadece yapilmalidir. Normalde bu böyle olacaktir ama degil durumlar vardir, ve yanlis danismani seçerek bu açidan dezavantajli olmadigindan emin olmaniz gerekir.