zaman ve volatilite demir akbaba rule_ gelir

Oglum 10 yasindayken, o bir yasam kazanmak için ne yaptigini sordu. O beni gördü tüm kitap okumak, ya da Surf Club takilmak, bir bilgisayar ekrani önünde oturmak oldugunu yoktur söyledi. Bazen daha sik, aile, bazen degil seyahat ediyorum. Arkadasinin anne hepsi dedigi oldugu gibi O, merak ettim “düzenli bir is.”

Ben Demir Condors egiliminde söyledim.

Açikçasi, ben bir Demir Condor ne ona açiklamak zorunda kaldi: kredi yayilir kullanarak Bir Seçenek strateji, bir Bull yayin ve Bear Arama ayni son ile yayin koyun.

Ben bu noktada bir sürprizim var. O bir Bull ne oldugunu biliyordu ve o bir ayi ne oldugunu biliyordu, ne bana birbirlerine karsi delik olup olmadigini sordu olmasiydi sasirtti.

10 yasindaki bir hafife asla.

Eger tüccarlar tarafindan kullanilan daha karmasik seçenekleri stratejileri bakmaya basliyor seçenekleri hakkinda ögrenme bu asamada iseniz, muhtemelen yaka, yayilir, Dikey, Takvimler, Strangles, straddles, Kelebekler vb duydum, ama var var Henüz ne zaman ve neden onlari kullanmalisiniz bilmeniz sahneye yok.

Oglumun söyledigim gibi Eh, benim (zaman zaman) is olarak Demir Condors egilimindedir. Ben alacak yön stoklari hakkinda herhangi bir açik bir göstergesi oldugunda benim trading hesabinizdan gelir elde etmek için kullanabilirsiniz.

Ben bir koyun kredi marji satarak bunu araci maliyeti daha net kredi için (bir para disinda koyun satmak, bir para daha da disari koyun satin).

Benim broker hesabimdan çikarir marji bana risk ve getiri oranini hesaplamak için izin verir ve ben un-icra süresi dolan yayilmasi sansini hesaplamak.

Bunu yapmak özgür yazilim paketleri herhangi bir sayi vardir.

Ben de araci maliyeti daha fazla bir net kredi için tekrar bir çagri kredi marji (para Çagri bir disari satmak ve bir para Arama daha da üzerinden satin) satmak.

Bunu yaparak ben “prim” hisse senedi alir yönde olursa olsun üretecek bir Demir Condor, olusturduk. Stok benim pozisyonlari yakin hareket ederse, Çagri veya Put para, böylece ben ayarlamalari yapin.

Ben kredi bitiminden itibaren en fazla 50 gün yayilir, ve son gelen en az 25 günden satmak. Ben pozisyonlari kapatirsaniz, ben garip ve beklenmedik seyler son haftasinda ne gibi, son gelen en az 8 takvim günü kapatmak için karar verin.

Gelir için bu esnaf korumak için, ben, pozisyon kontrol sonraki islemler ariyor, ve potansiyel çikis noktalari hesaplanmasinda, 20 dakika bir gün etrafinda geçirmek.

Her sey yolunda giderse ben marji% 30 yaratabilirsiniz. Her sey iyi gitmez, ben ayarlamalar yapmak ve daha küçük bir kar almak. Isler kötü giderse, ben pozisyon kapatmak ve gerekirse, bu pozisyon bir (genellikle) küçük bir kayip almak.

Bana bireysel hisse senetlerinin volatilite düzeltmek için izin verir benim “Gelirleri Gelirleri” olusturmak için çesitli hisse senetleri seçin, ben sik sik çesitlendirme yumusatma etkisi önemle ETF (Exchange islem gören fonlar) hisse senetleri, kullanin.

Özetlemek gerekirse: Bir ön ay son kullanma ile Demir Condors Satis kredi üretir. Pozisyon tehlikeye ise, konum ayarlamalar gösterilir. Birden fazla pozisyon yaptirmak portföyünün kar egrisi düzeltir.

Zaman ve volatilite degil, altta yatan hisse senetlerinin fiyat satiyoruz.
Ve bir “Real Job” dir.

Is çok iyi öder.

Patron sabah aynaya bana bakiyor.

Ben istiyorum gibi sadece kadar çalisir.

Evet, Demir Condors kural yok!